Jak edytować sima podczas gry Sims 4?

Jak edytować sima podczas gry Sims 4?

Zastanawiałeś się kiedyś jak edytować sima w Sims 4? Poza tym, że możesz dostosować swoje otoczenie, takie jak uniwersytet, do którego uczęszczasz lub dom, w którym mieszkasz. Możesz chcieć wprowadzić kilka zmian do swojej postaci, od koloru oczu po osobowość.

Na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać możliwe, ale ten artykuł pokaże Ci jak to zrobić i dostosować Twojego Sima jakkolwiek i kiedykolwiek chcesz!

Jak edytować sima?

Jedynym sposobem na edycję raz stworzonego sima jest włączenie i użycie wbudowanej w grę konsoli cheatów. W zależności od systemu, na którym grasz, sposób w jaki to zrobisz może się różnić, ale komendy, których będziesz używał pozostaną takie same.

Po tym włączasz opcje CAS (Change a Sim) w swojej grze i jesteś gotowy, by zacząć zmieniać swoich simów jak tylko chcesz!

Włączenie cheatów i CAS na PC

Po pierwsze na PC, kiedy jesteś w grze musisz nacisnąć Ctrl+Shift+C. Spowoduje to pojawienie się pola tekstowego cheatów w lewym górnym rogu ekranu i pozwoli ci wprowadzić komendy cheatujące. Stamtąd wpisz „testingcheats true” (bez napisów) w swojej konsoli cheatów.

Drugim krokiem jest włączenie trybu edycji CAS (Change a Sim). W pasku cheatów wpisz „cas.fulleditmode” (ponownie, bez napisów) w swojej konsoli. Teraz jesteś gotowy do pracy!
Albo Przytrzymaj shift i kliknij na Sima. To da Ci opcję „Edit in CAS” lub przejdź do dowolnego Mirror w grze i wybierz opcję „Change Sim”.

Włączanie cheatów i CAS na PS4 i Xbox One

Na PlayStation 4 i Xbox One musisz przytrzymać wszystkie przyciski bumpera (L1, L2, R1 i R2). Dzięki temu pojawi się konsola cheatów, a następnie naciśnij X lub A, aby przywołać klawiaturę.

Wprowadź te same komendy, co na PC powyżej. Po zamknięciu konsoli cheatów, na PlayStation 4 przytrzymaj O i X (pamiętając o tym, aby najpierw uderzyć O, a potem X). Spowoduje to pojawienie się opcji „Modify in CAS” i jesteś gotowy do rozpoczęcia edycji.

To samo tyczy się Xbox One, tylko używając odpowiednio przycisków B i A, aby otworzyć opcję „Modify in CAS”.

Funkcja CAS (Zmień Sima) da Ci wolność edytowania Twojego Sima w dowolny sposób w dowolnym czasie i mamy nadzieję, że będziesz miał przy tym mnóstwo zabawy!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.