Miedź Minecraft. Co można zrobić z miedzi w Minecraft?

Miedź w minecraft

Co można zrobić z miedzi w Minecraft?

Miedź w Mincrafcie może być użyta do craftingu Lightning Rod i Spyglass. Oczywiście, co można zrobić z miedzi ostatecznie zależy od tego, jaką formę masz. Miedziane wlewki, kawałki, bloki i płyty mają różne zastosowania.

Najczęściej spotykaną formą miedzi jest ruda miedzi. Jest to metal w jego naturalnej formie: Bloki, które pojawiają się w kawałkach, gdy kopiesz w Minecraft. Po złamaniu, te bloki rudy będzie drop Raw Copper.

Po umieszczeniu w hucie, zarówno Copper Ore jak i Raw Copper zamienią się w Copper Ingots. Jest to najbardziej użyteczna forma metalu, ponieważ może być używana bezpośrednio w recepturach craftingu. Wlewki są używane do produkcji Pręta Błyskawicy, który służy do przekierowywania uderzeń piorunów, oraz Lunety, która może być używana do obserwacji miejsc z daleka.

Surowa miedź i sztabki miedzi mogą zostać przetworzone na całe bloki surowego metalu. Te bloki miedzi są używane głównie jako dekoracja i z czasem utleniają się, zmieniając kolor. Bloki tego metalu mogą być użyte do produkcji ciętej miedzi. Następnie można je połączyć z plastrem miodu, tworząc Woskowaną Miedź. Cztery woskowane bloki miedzi mogą być użyte do stworzenia woskowanych bloków ciętej miedzi. Ze względu na ich klasyfikację jako dekoracji, bloki te mogą zostać pocięte na płyty lub schody, które umieścisz wokół swoich budowli.

Istnieje wiele różnych możliwości, które możesz zrobić z miedzią w Minecraft. Sztabki mogą być używane do zrobienia lunety i Lightning Rod, podczas gdy czyste formy blokowe metalu są zwykle używane do dekoracji. Jest szczególnie efektowny w formie ciętej i woskowanej, gdy jest używany jako podłoga lub schody.

Szukasz więcej kluczowej wiedzy na temat Minecrafta? Oto jak zrobić drzwi w Minecraft lub dowiedz się więcej na temat zły omen Minecraft!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?