[TOP 8] Najlepsze realistyczne Mody Do The Sims 4

the sims 4
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)W skrócie, gry wideo to nasz prywatny portal do innej rzeczywistości. Są to chwile ukojenia po ciężkim dniu pełnym obowiązków, sposób na odseparowanie się od niekończącego strumienia tragicznych informacji o kryzysach, zgonach i wszelkiego rodzaju nieszczęściach, które dotykają nasz kraj i resztę świata. Pozwól sobie na przeniesienie się do świata, gdzie rządzić możemy my, tworząc go na miarę naszych marzeń. Czy to poprzez realizację ekscytujących zbrodni bez konsekwencji, eliminując przeciwników za pomocą bazooki, czy też budując dom naszych snów, spotykając się z wymarzoną osobą, hodując zwierzątko, stając się gwiazdą filmową, astronautą lub kimkolwiek innym – wszystko to jest możliwe w świecie The Sims. Czasami jednak szukamy większej dozy realizmu w tym zwariowanym, dziwacznym świecie. Dlatego dla tych, którzy nie są gotowi na wizytę na Sixam czy spotkanie z Panią Śmierć podczas spokojnego dnia w sąsiedztwie, polecamy realistyczne modyfikacje do The Sims 4.

Zobacz cenę gry The sims 4 w CENEO.pl

Jak zastosować mody do The Sims 4?

Instalowanie modów do The Sims 4 to prosta czynność, szczególnie jeśli planujesz wprowadzić tylko drobne modyfikacje do swojej gry. Aby zainstalować mod do The Sims 4, należy pobrać mod, który chcesz zastosować. Następnie pliki z modu, które pobrałeś, musisz przenieść lub skopiować do folderu „Mody” w grze The Sims 4. Z reguły ten folder znajduje się w ścieżce Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 4\Mods, ale może to różnić się w zależności od konkretnej instalacji. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzać instrukcje instalacji każdego pobranego modu, aby upewnić się, że nie ma żadnych dodatkowych kroków. Większość z nich polega na prostym przeniesieniu plików. Warto zauważyć, że niektóre mody mogą wymagać instalacji innych modów lub dodatkowych treści, jak np. siatki stworzone przez innych modderów, które również musisz zainstalować. Ponadto, zwróć uwagę, czy mod jest aktualny i kompatybilny z najnowszą wersją gry, gdyż niektóre mogą być już nieaktualne, porzucone przez twórców lub zastąpione przez nowsze mody.
Zobacz:  Ile jest poziomów w Candy Crush Saga

Realistyczne modyfikacje do The Sims 4

Poniżej przedstawię kilka modów, które wprowadzają do Twojej gry bardziej realistyczne sytuacje i wydarzenia. Wybrałem te mody, które spełniają następujące kryteria:
  • 1° Są regularnie aktualizowane;
  • 2. Nie zostały zastąpione przez nic, co dodano do gry podstawowej lub jej DLC;
  • 3° Linki do pobierania są nadal aktywne, nawet po latach od premiery modu;
Są też inne mody, które mogą nadać grze większą realność, ale nie spełniają one żadnego z powyższych kryteriów lub znajdziesz je na naszej liście 40 najlepszych modów do The Sims.

Najlepsze mody do the Sims 4

Śmierć i pogrzeb w The Sims 4

Rzeczywistość śmierci w The Sims 4 jest dość niezwykła. Kiedy twój Sim umiera, sąsiedzi gromadzą się, aby płakać, patrząc na Dona Morte, który korzysta ze swojego tabletu i załatwia swoje sprawy. Następnie ciało Sima przekształca się w urnę i to tyle. Ale dzięki modowi stworzonemu pierwotnie przez moddera Brittpinkiesimsa i później reaktywowanemu przez Rexa, istnieje teraz możliwość zorganizowania pogrzebu. W takim wydarzeniu inni Simowie mogą oddać cześć zmarłemu i zobaczyć jego ciało. Istnieje też możliwość zatrudnienia Mistrza ceremonii do przeprowadzenia rytuału.

Ekstremalna przemoc w The Sims 4

Czy wydaje Ci się, że prawdziwe życie jest brutalne i coś takiego brakuje w The Sims 4? W grze brakuje przemocy, broni, rabunków, morderstw, ale jeżeli jesteś pełnoletni i szukasz tego rodzaju elementów w grze, to ten mod jest dla Ciebie. Mod “Ekstremalna Przemoc” dodaje do gry wiele nowych interakcji i zachowań. W zależności od ustawień, Twoi Simowie mogą teraz atakować się nawzajem, a jeśli inni Simowie będą świadkami takiej sytuacji, zostanie wezwana policja. Ten mod to z pewnością jedna z bardziej realistycznych opcji dla The Sims 4, ale polecam go tylko tym, którzy chcą tworzyć np. serię na YouTube.

Nocowanie dla dzieci w The Sims 4

Niestety, dzieci w The Sims 4 nie otrzymują zbyt wiele uwagi w nowych dodatkach do gry, poza ubraniami i fryzurami. Cała kategoria “dzieci” w The Sims 4 jest dość nudna, a EA prawdopodobnie nie będzie pracować nad tym problemem, skupiając się na projektach takich jak The Sims 5. Jeżeli jednak chcesz, aby dzieci miały trochę więcej zabawy, spróbuj moda “Impreza senna”. Dzięki niemu możesz zorganizować nowe wydarzenie, które de facto jest noclegiem z specjalnymi interakcjami i premiami. Zaproszone dzieci również pojawią się na imprezie piżamowej, co dodaje do gry fajnego smaczku.
Zobacz:  Jak zmienić nick w Roblox? Jak zmienić nazwę użytkownika w Roblox?
the sims 4 gra

Tragedie życiowe w The Sims 4

Życie bywa nieprzewidywalne i pełne dramatu, ale w The Sims 4 większość czasu panuje atmosfera radości i spokoju. Chyba że masz zainstalowany mod “Tragedie życiowe”, który całkowicie zmienia doświadczenia w grze. Uwaga: ten mod to nie jest coś dla osób o słabych nerwach. Mod wprowadza śmiertelne choroby, wypadki samochodowe, porwania, zastraszanie i pojawienie się pięciu unikalnych seryjnych morderców, którzy zaatakują Twoich Simów. W zależności od ustawień gracza, niektóre wydarzenia mogą wystąpić częściej niż inne, więc pamiętaj, aby dostosować mod po jego zainstalowaniu. Jeżeli chodzi o realistyczne mody do The Sims 4, to ten jest dość ekstremalny, ale może być przydatny, jeżeli planujesz tworzyć serię na YouTube lub podobne projekty.

Wielu Najlepszych Przyjaciół w Świecie Simów

Za nami już przedszkolne podejście „Jenny to moja najlepsza przyjaciółka, więc ty nie możesz być jej najlepszym przyjacielem”. Po skończeniu szkoły zdajemy sobie sprawę, że rzeczywistość wygląda inaczej – możemy mieć wielu najlepszych przyjaciół. Czas na to, aby Simowie również zrozumieli, że „wyjątkowa i ekskluzywna przyjaźń” to nie trofeum do zdobycia. Z dodatkiem The Znajomi, Twoi Simowie mogą nawiązać wiele relacji, które określane są jako „najlepszy przyjaciel”. Jest to znakomicie zaprojektowane! Dodatek skraca także czas oczekiwania między interakcjami „Zostań najlepszym przyjacielem”, co pozwala na zgromadzenie armii najlepszych przyjaciół z każdego zakątka świata. Zainstaluj jeden z najlepszych realistycznych dodatków do The Sims 4 i ciesz się swoją miłością!

Badanie USG

Cud współczesnej medycyny – ultrasonografia, umożliwia rodzicom na podgląd dziecka w łonie matki na wiele miesięcy przed narodzinami. Po zainstalowaniu dodatku USG, Twój Sim będzie mógł odwiedzić lekarza i otrzymać zdjęcie nienarodzonego dziecka (matki lub ojca – wiadomo jakie są The Sims, prawda?) Proces jest traktowany jak „królicza nora”. Simowie wyjadą samochodem i powrócą po kilku godzinach. Po powrocie, w ich ekwipunku znajdzie się zdjęcie USG, które możesz zawiesić na ścianie, co z kolei daje bonus do nastroju Sima. Opis zdjęcia USG ujawni płeć i liczbę dzieci. Ciesz się realistycznym dodatkiem do The Sims 4, który pomoże Ci przygotować się na przyjście na świat Twojego cyfrowego malucha.
Zobacz:  Kod na debug The Sims 4. Kod debugowania The sims 4

Kalorie i Przyrost Masy Ciała

Zasadniczo jedzenie w The Sims 4 nie jest szczególnie realistyczne. Pojawia się jakby znikąd, jeśli kupisz je z lodówki, co jest uproszczeniem w porównaniu do poprzednich gier, gdzie musiałeś iść do sklepu spożywczego, aby zdobyć składniki. Czas na więcej złożoności z tym realistycznym dodatkiem do The Sims 4. Dodatek Bilans kalorii wprowadza przyrost tkanki tłuszczowej u Twoich Simów po zjedzeniu posiłku. Możesz wybrać spośród trzech poziomów, dzięki czemu Twoi Simowie mogą przybierać na wadze szybko lub w bardziej naturalnym tempie, widocznym po kilku dniach. Nie tylko dodaje to wyzwania, ale teraz, kiedy Twoi Simowie muszą udać się na siłownię, robią to, ponieważ naprawdę tego potrzebują. Koniec z bezmyślnym bieganiem na bieżni; zobaczysz efekty, gdy Twoi Simowie zaczną chudnąć. Jeśli chcesz dodać do gry najbardziej powszechne (i złożone) aspekty życia, ten dodatek jest dla Ciebie.

Marki

Lubisz to czy nie, marki stały się częścią naszej codzienności, a wszędzie dookoła widzimy znane marki, takie jak Dove i Nescafé. Teraz mogą one również znaleźć się w domu Twoich Simów. Dla realistycznego spojrzenia na życie, te dodatki do The Sims 4 wprowadzają wiele Marki (oczywiście międzynarodowych), które wyglądają jak produkty, które kupujemy na co dzień. Od paczek kawy Nescafé, przez Capri-Sun, Lucozade, a nawet Gillette – to najlepsze, co może mieć Sim. Znajdziesz tu również produkty higieniczne Tampax i Bodyform, oraz papier toaletowy Cottonelle (z uroczym złotym szczeniaczkiem na opakowaniu). Może to wyglądać na kapitalistyczne przesyt w domach Twoich Simów, ale z pewnością dodaje realistyczności do gry.
Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming Minecraft

Na którym poziomie jest Netherite w Minecraft?

Gaming

Jak wybrać biurko dla gracza?

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?