Jak postarzyć sima w the sims 4?

Jak postarzyć sima w the sims 4

Częścią zabawy w The Sims 4 na PC jest tworzenie rodziny i obserwowanie jej rozwoju. Jasne, obserwowanie, jak dziecko dorasta, może być zabawne, ale zmienianie pieluch i zajmowanie się ich bzdurami może być uciążliwe. Na szczęście The Sims 4 ma poręczny sposób na szybkie postarzenie postaci. Oto jak postarzyć Simów w The Sims 4 na PC.

W The Sims 4 istnieją dwa sposoby na to, aby Twoje dziecko lub dorosły dorastali w nowym wieku. Jeden sposób jest oficjalny i wbudowany w system rozgrywki w grze, a drugi to oszustwo. Porozmawiajmy o tym, jak oficjalnie postarzyć swojego Sima.

Zobacz cenę gry The sims 4 w CENEO.pl

Oto jak postarzyć Sima w The Sims 4 na PC

The Sims 4 ma siedem różnych etapów życia: niemowlę, maluch, dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły i starszy i możesz ręcznie postarzyć każdego do któregoś z tych etapów życia za pomocą tortu urodzinowego lub opcji w grze.

Pieczenie tortu urodzinowego, aby podnieść wiek maluchów i innych Simów
Po pierwsze, możesz postarzyć Sima, każąc mu upiec tort urodzinowy. Poproś Sima, aby upiekł ciasto, klikając na piekarnik, wybierając „Gotuj” i wybierając „Ciasto”. Gdy ciasto skończy się piec, możesz wybrać 'Dodaj świeczki urodzinowe’ do niego z dowolnym dorosłym Simem.

Następnie niech którykolwiek Sim, którego chcesz postarzyć, zdmuchnie świeczki. Jeśli jest to maluch lub młodszy sim, będzie potrzebował pomocy starszego sima, aby to zrobić, więc wybierz swoich dorosłych simów i wybierz opcję, aby pomóc im zdmuchnąć świece. Dzięki temu Twój Sim urośnie z malucha do dziecka lub z dziecka do nastolatka.

Zobacz:  Jak zrobić piec hutniczy w Minecraft? - Poradnik

Upieczenie tortu urodzinowego to najłatwiejszy sposób na postarzenie maluchów w The Sims 4, ale działa też dla wszystkich Twoich Simów, niezależnie od ich etapu życia.

Jak postarzyć sima w the sims 4? – Urządź przyjęcie urodzinowe

Jeśli chcesz pójść na całość, możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe dla jednego ze swoich Simów. W tym celu przejdź do swojego telefonu i wybierz opcję „Zaplanuj wydarzenie społeczne”.

Stamtąd wybierz „Przyjęcie urodzinowe” i wybierz Simów, którzy mają urodziny, a następnie wybierz Simów, których chcesz zaprosić. Następnie musisz wykonać takie cele, jak opowiadanie dowcipów, przygotowanie grupowego posiłku, zjedzenie tortu, zagranie w grę z urodzinowym Simem i wypicie drinków.

Nie wszystkie z tych „celów” pojawią się na każdej imprezie i możesz mieć inne, ale każdy Sim, który zostanie zaproszony na imprezę, może pomóc w ich wypełnieniu.

Ważną rzeczą w postarzaniu Simów poprzez zorganizowanie przyjęcia urodzinowego jest upewnienie się, że masz tort urodzinowy. W końcu co to za impreza urodzinowa, jeśli nie ma tortu? Kiepska, właśnie taka jest.

Pozwól Simom naturalnie się starzeć

Jeśli chcesz zignorować opcje urodzinowe, możesz po prostu poczekać, aż dorosną poza ekranem.

Ilość czasu, jaką Sim zajmie na każdym etapie życia, zależy od etapu i od tego, jaki czas „życia” wybrałeś w ustawieniach gry. Poniżej podajemy czas spędzony w dniach przez Sima na każdym etapie przy ustawieniu 'Normalna’ długość życia.

Etap życiaCzas spędzony na etapie życia (dni)
Baby0 – 3
Maluch7
Dziecko13
Nastolatek14
Młody dorosły24
Dorosły24
Starszy30+

Jak postarzyć dzieci w sims 4

Niewiele możesz zrobić, gdy Sim jest dzieckiem, ponieważ… no cóż, jest dzieckiem. Na szczęście możesz wyprowadzić go z tego etapu, klikając na jego łóżeczko i wybierając opcję „Podniesienie wieku”. Dzięki temu możesz stosunkowo szybko wyjść z tego etapu życia.

Zobacz:  Jak zrobić ciasto w Minecraft?

Jak postarzyć sima w the sims 4 – cheat

Aby użyć cheatów na postarzenie Simów, musisz najpierw otworzyć konsolę cheatów, wciskając Control (CTRL) + Shift + C.

Po otwarciu tego menu wpisz „testingcheatstrue”, a następnie wprowadź „cas.fulleditmode”.

Po tym, kliknij shiftem na Simie, którego chcesz postarzyć i wybierz „Modify in CAS”. Tutaj zobaczysz, że możesz wprowadzić dowolny wiek w grze, który chcesz, a przejście nastąpi natychmiast po tym.

To tyle, jeśli chodzi o nasz poradnik, jak postarzyć swojego Sima w The Sims 4 na PC. Aby uzyskać więcej informacji na temat The Sims 4, pamiętaj, aby szukać tego, czego szukasz na Twinfinite. Więcej o The Sims 4 możesz przeczytać poniżej.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Aimbot fortnite
rozrywka

Jak zdobyć aimbota do Fortnite?

rozrywka

10 najlepszych botów muzycznych na Discord!

Co jedza zaby
Minecraft rozrywka

Co jedzą żaby w Minecraft?

Jak zminimalizowac gre
rozrywka

Jak zminimalizować grę? Skróty klawiszowe dla Windows

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
CSGO rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?