Jak zrobić TNT w Minecraft

jak zrobic tnt w minecraft

Jak zrobić TNT w Minecraft?

Istnieje niemal nieograniczona liczba źródeł do budowania w Minecraft. Ponieważ więcej zawartości jest stale dodawanych do gry, lista rzeczy, których możesz użyć do stworzenia czegoś, wciąż się rozszerza. To powiedziawszy, jeden szczególny przedmiot zawsze był używany jako środek zniszczenia. Dowiedz się jak zrobić TNT w Minecraft. Czytaj dalej.

Przeczytaj również: Jak zrobić tarcze w Minecraft?

Jak zrobić TNT w Minecraft?

Aby zrobić TNT, będziesz potrzebował pięć Gunpowder i cztery ze zwykłych bloków Sand lub Red Sand. Gunpowder można uzyskać poprzez zabicie Creeperów zanim eksplodują. Aby zdobyć więcej, możesz je zabić za pomocą zaklęcia Looting na jakimkolwiek przedmiocie, którym je ostatecznie trafisz. Piasek można łatwo znaleźć w biomach Plaża i Pustynia, a wariant z czerwonym piaskiem w biomie Mesa.

Kiedy masz już swoje przedmioty, przepis na trotyl może być wykonany poprzez umieszczenie piasku w górnym środkowym, lewym środkowym, prawym środkowym i dolnym środkowym slocie. Gunpowder może być umieszczony na każdym innym pustym slocie dostępnym. Przenieś TNT do swojego inwentarza, aby zakończyć proces.

Przeczytaj również: Jak zrobić latarnię w Minecraft

Jak wysadzić TNT w Minecraft?

Kiedy umieszczasz TNT, potrzebujesz sposobu na jego aktywację i eksplozję. TNT może być aktywowany przez podpalenie go za pomocą Flint and Steel, Flame Arrow, Lava, lub Fire Charge. Dodatkowo, możesz go również odpalić za pomocą ładunku Redstone. Podłącz go do dźwigni, płyty naciskowej lub przycisku i upewnij się, że znajdujesz się na tyle blisko trotylu, że uzyskana w ten sposób aktywacja dotrze do niego. Jeśli trotyl znajdzie się wystarczająco blisko innych eksplodujących trotyli, wywoła reakcję łańcuchową.

Zobacz:  Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

Gracze i mobowie, którzy znajdują się w wodzie w pobliżu eksplodującego trotylu, nie odczują skutków eksplozji. Przedmioty, które są rozbite, mogą zostać zniszczone, jeśli znajdują się blisko centrum eksplozji, więc uważaj, gdzie umieszczasz swój trotyl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?