Jak zrobić TNT w Minecraft

jak zrobic tnt w minecraft
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Jak zrobić TNT w Minecraft?

Istnieje niemal nieograniczona liczba źródeł do budowania w Minecraft. Ponieważ więcej zawartości jest stale dodawanych do gry, lista rzeczy, których możesz użyć do stworzenia czegoś, wciąż się rozszerza. To powiedziawszy, jeden szczególny przedmiot zawsze był używany jako środek zniszczenia. Dowiedz się jak zrobić TNT w Minecraft. Czytaj dalej.

Przeczytaj również: Jak zrobić tarcze w Minecraft?

Zobacz cenę gry Minecraft w CENEO.pl

Jak zrobić TNT w Minecraft?

Aby zrobić TNT, będziesz potrzebował pięć Gunpowder i cztery ze zwykłych bloków Sand lub Red Sand. Gunpowder można uzyskać poprzez zabicie Creeperów zanim eksplodują. Aby zdobyć więcej, możesz je zabić za pomocą zaklęcia Looting na jakimkolwiek przedmiocie, którym je ostatecznie trafisz. Piasek można łatwo znaleźć w biomach Plaża i Pustynia, a wariant z czerwonym piaskiem w biomie Mesa.

Kiedy masz już swoje przedmioty, przepis na trotyl może być wykonany poprzez umieszczenie piasku w górnym środkowym, lewym środkowym, prawym środkowym i dolnym środkowym slocie. Gunpowder może być umieszczony na każdym innym pustym slocie dostępnym. Przenieś TNT do swojego inwentarza, aby zakończyć proces.

Przeczytaj również: Jak zrobić latarnię w Minecraft

Jak wysadzić TNT w Minecraft?

Kiedy umieszczasz TNT, potrzebujesz sposobu na jego aktywację i eksplozję. TNT może być aktywowany przez podpalenie go za pomocą Flint and Steel, Flame Arrow, Lava, lub Fire Charge. Dodatkowo, możesz go również odpalić za pomocą ładunku Redstone. Podłącz go do dźwigni, płyty naciskowej lub przycisku i upewnij się, że znajdujesz się na tyle blisko trotylu, że uzyskana w ten sposób aktywacja dotrze do niego. Jeśli trotyl znajdzie się wystarczająco blisko innych eksplodujących trotyli, wywoła reakcję łańcuchową.

Zobacz:  Jak zrobić przecinarkę w Minecraft? - Poradnik

Gracze i mobowie, którzy znajdują się w wodzie w pobliżu eksplodującego trotylu, nie odczują skutków eksplozji. Przedmioty, które są rozbite, mogą zostać zniszczone, jeśli znajdują się blisko centrum eksplozji, więc uważaj, gdzie umieszczasz swój trotyl.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

jak zmienic czas w minecraft
Gaming Minecraft

Jak przyspieszyć czas w Minecrafcie?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft