Jak zrobić drzwi w Minecraft?

drzwi w minecraft

Drzwi mogą być używane w grze Minecraft, aby otworzyć i zamknąć ścieżkę dla obszaru, dla którego chcesz go użyć, i można powiedzieć, że będzie działać jako bariera w grze.
Wymagane materiały do wykonania drewnianych drzwi z dębu

W tym artykule omówimy jak zrobić drzwi w Minecraft, możesz zastosować ten sam przepis do wykonania innych drzwi. Wykonanie wymaga najpierw zrobienia 6 dębowych desek i w tym celu musisz znaleźć i porąbać dąb, który da Ci dębową kłodę. Dąb jest jednym z najczęstszych drzew dostępnych w grze Minecraft, ale jeśli nadal nie jesteś zaznajomiony z nim, to pozwól mi powiedzieć, że jest w ciemnobrązowym kolorze, jak pokazano na poniższym obrazku. Możesz znaleźć to drzewo prawie w każdym innym biome, ale niektóre z powszechnych są równiny i dżungli biome.

Po znalezieniu tego drzewa następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest jego porąbanie i możesz to zrobić na wiele sposobów. Jeśli nie masz żadnego narzędzia, to można go wyciąć gołymi rękami, jak również, ale nabycie wymaganego narzędzia, które jest topór w tym przypadku jest wysoce zalecane w celu zwiększenia prędkości cięcia.

Jest to kłoda dębowa przed tobą, którą otrzymasz po ścięciu dębu i automatycznie spadnie na grupę, a później będziesz mógł ją zebrać. Teraz jedna kłoda dębowa da 4 dębowe deski, a ponieważ potrzebujesz 6, więc potrzebujesz co najmniej 2 dębowych kłód, aby ukończyć ten przepis.

Wykonanie dębowych drzwi w Minecraft

Możesz zrobić dębowe drzwi umieszczając 6 drewnianych desek na dwóch pierwszych kolumnach stołu do craftingu, jak pokazano na poniższym obrazku:

Możesz postępować według tego samego przepisu, jeśli chcesz zrobić drzwi również z innych materiałów drewnianych. Na przykład, jeśli chcesz zrobić drzwi brzozowe, musisz umieścić 6 desek brzozowych, tak jak w przypadku drzwi dębowych.

Zobacz:  Jak zrobić pajęczyne w Minecraft?

Drzwi po lewej stronie to drzwi dębowe, natomiast drzwi po prawej stronie to drzwi brzozowe. Jak widać, styl i projekt tych drzwi są różne, więc można wybrać dowolny, jak na swoje upodobania.

Zalety używania drzwi w Minecraft

Drzwi są jednym z przydatnych przedmiotów w Minecraft:

  • Gracze używają drzwi do ochrony wejść, ponieważ używanie ich uniemożliwi mobom przejście przez wejścia
  • Mogą być używane jako kieszeń do oddychania wodą pod wodą

Podsumowanie

Istnieje kilka drewnianych drzwi dostępnych w grze mających inny styl i wygląd i możesz użyć każdego z nich jak na swoje upodobania. Możesz użyć tych drzwi, aby umożliwić lub zablokować drogę innym, ponieważ będą one działać jako bariera.

Zobacz również inne artykuły z Minecraft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

duch sims 4
rozrywka

Jak przywołać ducha w The Sims 4 zjawiska paranormalne?

jak wylaczyc cenzure the sims 4
rozrywka

Jak wyłączyć cenzure w The Sims 4

the sims 4
rozrywka

Jak odjąć pieniądze w The Sims 4?

jak edytowac sima
rozrywka

Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?