Jak zrobić wiaderko w Minecraft?

Jak zrobić wiaderko w Minecraft?

Minecraft to przygodowa gra survivalowa, która kładzie duży nacisk na wydobycie i crafting przedmiotów, które są potrzebne do przetrwania w świecie. Gracze mogą wydobywać różne zasoby i używać ich do craftingu różnych przedmiotów, takich jak broń i narzędzia.

W tym artykule pokażemy wam, jak zrobić wiadro w Minecraft.

Czym są wiaderka Minecraft?

Wiadra Minecraft to pomocne narzędzia, których gracz może użyć do przenoszenia przedmiotów. Puste wiadra mogą podnieść blok źródła wody lub lawy. Dodatkowo, gracze mogą również używać wiader, aby uzyskać mleko od krowy, mooshrooma lub kozy. Zauważ, że wiadro pełne mleka może być opróżnione tylko poprzez wypicie go lub użycie w przepisie.

Możesz również użyć pustego wiadra do opróżnienia kociołka z wodą lub lawą. Zauważ, że nie działa to z dozownikami. Puste wiadra mogą być również użyte do zbierania ryb. Wreszcie, wiadra mogą być również używane do zbierania śniegu mocy.

Jak zrobić wiadro w Minecraft?

Aby uzyskać wiadro, gracz potrzebuje co najmniej trzech sztabek żelaza. Te sztabki można uzyskać poprzez znalezienie rudy żelaza, a następnie wytopienie jej w piecu z wybranym przez gracza źródłem paliwa. Kolejną rzeczą, o której powinieneś pamiętać jest to, że ponieważ wiadro wymaga siatki 3×3, potrzebujesz stołu do craftingu, aby je wykonać.

Wiadro Minecraft – przepis!

Krok 1: Gdy masz już wszystkie potrzebne składniki, podejdź do stołu do craftingu i umieść sztabki żelaza w takim właśnie układzie.

Krok 2: Po wykonaniu wiadra, możesz je przenieść do ekwipunku i użyć w razie potrzeby.

Pamiętaj, że rozmiar stosu dla wiader wynosi 16, co oznacza, że możesz trzymać do 16 wiader w jednym slocie inwentarza. Nie możesz układać wiader w slot na paliwo do pieca. Musisz używać ich pojedynczo.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.