Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4

Seria The Sims ma na celu wprowadzenie jak najwięcej z prawdziwego świata do swojego internetowego uniwersum, więc oczywiście istnieje opcja posiadania dzieci. Co więcej, gra pozwala swoim graczom na posiadanie bliźniąt i trojaczków, ale jest to nieco trudniejsze niż posiadanie tylko jednego dziecka. W tym poradniku wyjaśnimy, jak mieć bliźnięta w The Sims 4.

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

Jeśli znasz już proces posiadania dziecka w The Sims 4, to masz szczęście, ponieważ posiadanie bliźniąt lub trojaczków wiąże się z dokładnie tym samym procesem. W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego.

Jaka jest szansa na posiadanie bliźniąt lub trojaczków w The Sims 4?

Jedyną główną różnicą jest to, że gracze mają znacznie mniejsze szanse na posiadanie bliźniąt lub trojaczków, gdy mają WooHoo, niż na posiadanie pojedynczego dziecka. W The Sims 4 szanse na posiadanie bliźniaków wynoszą 10%, a szanse na posiadanie trojaczków 1%, podczas gdy szanse na posiadanie pojedynczego dziecka wynoszą 89%.

Jak widać, istnieje całkiem spora szansa, że gdy zaangażujesz się w WooHoo w posiadanie dziecka, to będziesz miał dziecko, ale jest całkiem mała szansa, że będziesz miał bliźniaki lub trojaczki. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów, aby gracze mogli zwiększyć swoje szanse, ale dojdziemy do tego później.

Jak zajść w ciąże w The Sims 4?

Najpierw chcemy wyjaśnić, jak zajść w ciążę. Aby mieć opcję „Starania się o dziecko” w związku, gracze muszą mieć oficjalnego partnera, z którym się spotykają, są zaręczeni lub poślubieni i muszą osiągnąć 40-50% w liczniku związku. Po spełnieniu tych kryteriów w menu interakcji pojawi się opcja „Staraj się o dziecko” obok opcji „WooHoo”.

Zobacz:  Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?

Gdy wszystkie te informacje są znane, nadszedł czas, aby wyjaśnić, jak zwiększyć swoje szanse na posiadanie bliźniaków lub trojaczków w The Sims 4. W rzeczywistości istnieje kilka różnych opcji, w zależności od tego, które pakiety masz, ale jest jedna naprawdę dobra opcja, która jest dostępna w grze podstawowej trafnie nazwanej, „Fertile”.

Ten przedmiot można kupić w sklepie Satisfaction za 3,000 punktów i po prostu zwiększa szanse na posiadanie dziecka w ogóle. Nie jest jasne, jak bardzo zwiększy to twoje szanse w każdej kategorii, ale zostało potwierdzone, że zwiększa je wszystkie.

Jeśli posiadasz niektóre z rozszerzeń, możesz dalej zwiększać swoje szanse dzięki takim rzeczom jak „Eliksir płodności” (pakiet Outdoor Retreat), „Masaż płodności” (pakiet Spa Day), „Cecha Lotu na Linie Lejowej” (pakiet City Living) i kilka innych. Gracze mogą również pobrać mody, które zmuszą ich Simów do posiadania bliźniąt lub trojaczków, ale to już temat na inny poradnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?