Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Seria The Sims ma na celu wprowadzenie jak najwięcej z prawdziwego świata do swojego internetowego uniwersum, więc oczywiście istnieje opcja posiadania dzieci. Co więcej, gra pozwala swoim graczom na posiadanie bliźniąt i trojaczków, ale jest to nieco trudniejsze niż posiadanie tylko jednego dziecka. W tym poradniku wyjaśnimy, jak mieć bliźnięta w The Sims 4.

Zobacz cenę gry The sims 4 w CENEO.pl

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

Jeśli znasz już proces posiadania dziecka w The Sims 4, to masz szczęście, ponieważ posiadanie bliźniąt lub trojaczków wiąże się z dokładnie tym samym procesem. W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego.

Jaka jest szansa na posiadanie bliźniąt lub trojaczków w The Sims 4?

Jedyną główną różnicą jest to, że gracze mają znacznie mniejsze szanse na posiadanie bliźniąt lub trojaczków, gdy mają WooHoo, niż na posiadanie pojedynczego dziecka. W The Sims 4 szanse na posiadanie bliźniaków wynoszą 10%, a szanse na posiadanie trojaczków 1%, podczas gdy szanse na posiadanie pojedynczego dziecka wynoszą 89%.

Jak widać, istnieje całkiem spora szansa, że gdy zaangażujesz się w WooHoo w posiadanie dziecka, to będziesz miał dziecko, ale jest całkiem mała szansa, że będziesz miał bliźniaki lub trojaczki. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów, aby gracze mogli zwiększyć swoje szanse, ale dojdziemy do tego później.

Jak zajść w ciąże w The Sims 4?

Najpierw chcemy wyjaśnić, jak zajść w ciążę. Aby mieć opcję “Starania się o dziecko” w związku, gracze muszą mieć oficjalnego partnera, z którym się spotykają, są zaręczeni lub poślubieni i muszą osiągnąć 40-50% w liczniku związku. Po spełnieniu tych kryteriów w menu interakcji pojawi się opcja “Staraj się o dziecko” obok opcji “WooHoo”.

Zobacz:  Jak się robi łódkę w Minecraft?

Gdy wszystkie te informacje są znane, nadszedł czas, aby wyjaśnić, jak zwiększyć swoje szanse na posiadanie bliźniaków lub trojaczków w The Sims 4. W rzeczywistości istnieje kilka różnych opcji, w zależności od tego, które pakiety masz, ale jest jedna naprawdę dobra opcja, która jest dostępna w grze podstawowej trafnie nazwanej, “Fertile”.

Ten przedmiot można kupić w sklepie Satisfaction za 3,000 punktów i po prostu zwiększa szanse na posiadanie dziecka w ogóle. Nie jest jasne, jak bardzo zwiększy to twoje szanse w każdej kategorii, ale zostało potwierdzone, że zwiększa je wszystkie.

Jeśli posiadasz niektóre z rozszerzeń, możesz dalej zwiększać swoje szanse dzięki takim rzeczom jak “Eliksir płodności” (pakiet Outdoor Retreat), “Masaż płodności” (pakiet Spa Day), “Cecha Lotu na Linie Lejowej” (pakiet City Living) i kilka innych. Gracze mogą również pobrać mody, które zmuszą ich Simów do posiadania bliźniąt lub trojaczków, ale to już temat na inny poradnik.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Aimbot fortnite
rozrywka

Jak zdobyć aimbota do Fortnite?

rozrywka

10 najlepszych botów muzycznych na Discord!

Co jedza zaby
Minecraft rozrywka

Co jedzą żaby w Minecraft?

Jak zminimalizowac gre
rozrywka

Jak zminimalizować grę? Skróty klawiszowe dla Windows

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
CSGO rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike