Jak zmienić nazwę klubu FIFA 22?

Jak zmienić nazwę klubu FIFA 22?

Jak zmienić nazwę klubu w FIFA 22?

FIFA 22 Ultimate Team (FUT) już jest, a proces zmiany nazwy drużyny nie jest tak prosty, jak się wydaje.

Ogromna część społeczności graczy zagłębiła się w jeden z najpopularniejszych trybów gry EA Sports. Wielu z nich powróciło z FIFA 21, inni zaś po raz pierwszy zmierzyli się z FUT.

Sam wybór nazwy klubu może okazać się nie lada wyzwaniem, zanim jeszcze zaczniesz grzebać w rynku transferowym, otwierać pakiety i brać udział w rozgrywkach Division Rivals i Squad Battles, aby zdobyć ważne monety.

Gracze na całym świecie walczą zaciekle o zakwalifikowanie się do turnieju FUT Champions, który odbywa się w weekendy. Jeśli w tym roku jesteś naprawdę silny, możesz nawet dotrzeć do Play-Offów lub nawet Finałów.

Zanim zaczniesz, musisz mieć chwytliwą nazwę drużyny, a w mediach społecznościowych pojawiły się zabawne propozycje. Jednak EA z jakiegoś powodu sprawiła, że zmiana nazwy klubu nie jest prostym procesem.

Jak zmienić nazwę klubu FIFA 22?

Opcja zmiany nazwy klubu jest tak naprawdę ukryta w podmenu w interfejsie FUT. Oto przewodnik krok po kroku, jak to zrobić:

  • Otwórz Ultimate Team w FIFA 22
  • Wybierz opcję Cele
  • Przejdź do Fundamentów na górnym pasku
  • Przewiń w dół do Basics
  • Przejdź na drugą stronę do nazwy klubu

Możesz to zrobić tylko raz, jeśli nie zmieniłeś jeszcze nazwy swojego klubu. Po tym, nie będziesz już mógł jej zmienić, więc wybierz mądrze.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.