Ile lat ma Trevor Philips w GTA 5? Ile lat ma Michael i Franklin w GTA V?

GTA V
(Zaktualizowano: 7 czerwca, 2023)

Kim jest i ile lat ma Trevor w GTA V?

Trevor Phillips, jeden z trzech głównych bohaterów Grand Theft Auto V, to złożona postać z własnym, unikalnym profilem. Urodzony 14 listopada 1967 r., w 2023 roku Trevor miał więc 56 lata. Ten kanadyjski psychopata, uciekinier i były wspólnik Michaela De Santa (znanego wcześniej jako Michael Townley), z powodzeniem unika policji i innych wrogów, pomimo jego socjopatycznego stylu życia. Znany jest z jego nieprzewidywalnych, brutalnych ataków, które zadają dwukrotnie większe obrażenia, dzięki swojej specjalnej umiejętności. Według fandomu GTA, Trevor to najwyższy bohater GTA – mierzy 6’2 i pół stopy. Jego historia jest pełna przemocy i narkotyków, co często prowadzi do halucynacji z udziałem klaunów próbujących go zaatakować, a czasami jego halucynacje dotyczą obcych.

Kim jest i ile lat ma Franklin w GTA V?

Franklin Clinton, kolejny z trzech głównych bohaterów Grand Theft Auto V, urodził się w 1988 roku, co w 2023 roku czyni go 35-letnim mężczyzną. Franklin urodził się i wychował w South Los Santos i jest dobrze znany w świecie GTA 5 jako były członek gangu Ballasów. Jest to postać o niezwykłych zdolnościach motorycznych, a jego specjalną umiejętnością jest kontrola czasu podczas jazdy, co pozwala mu unikać niebezpiecznych sytuacji. Jego biografia to saga o wspinaczce społecznej, począwszy od bycia handlarzem narkotyków, do posiadania własnej firmy zabezpieczeń. Franklin często dzwoni do swojego najlepszego przyjaciela, Lamara Davisa, który wprowadza go w świadomość napadów i konfliktów z prawem. Wysokość Franklina nie jest dokładnie znana, ale fandom GTA spekuluje, że jest najniższym z trio głównych bohaterów.

Zobacz:  Od ilu lat jest Fortnite? Krótki poradnik dla rodziców

Kim jest i ile lat ma Michael w GTA V?

Michael De Santa, znany wcześniej jako Michael Townley, jest jednym z trzech głównych bohaterów w Grand Theft Auto V. Urodzony w 1965 roku, Michael miał 58 lat w 2023. W swojej młodości, Michael był częścią niebezpiecznego świata przestępczego, gdzie pracował razem z Trevorem Phillips. Po skomplikowanym napadzie, w którym zostaje postrzelony, Michael zawiera układ z FIB, co pozwala mu na spokojne życie pod nowym nazwiskiem De Santa. Michael jest mądrym strategiem, co jest kluczowe podczas planowania i przeprowadzania napadów. Mimo tego, jest sfrustrowany swoim obecnym życiem, co prowadzi do wielu konfliktów zarówno w rodzinie, jak i z dawnymi wspólnikami. Znany z fandomu GTA, ma zdolność do spowolnienia czasu podczas strzelaniny, dzięki swojej specjalnej umiejętności.

Kto jest najważniejszym bohaterem GTA 5?

GTA V jest wyjątkowe, ponieważ gracze mogą sterować trzema głównymi bohaterami: Michael De Santa, Trevorem Phillips i Franklinem Clintonem. Każdy z nich ma swoje unikalne umiejętności i osobowości, a ich losy przeplatają się w trakcie gry. Chociaż każdy z nich ma swoją rolę, Michael jest często postrzegany jako centralna postać. To on jest inicjatorem większości napadów i jest najbardziej związany z fabułą gry, jego historia rodzinna i przeszłość są głównym motorem wielu misji. Jednak, warto zauważyć, że GTA V nie ma jednego najważniejszego bohatera w tradycyjnym sensie, gdyż każdy z głównych bohaterów ma kluczową rolę do odegrania w tej rozbudowanej fabule.

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming

Jak wybrać biurko dla gracza?

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?

Gaming Valorant

Jak zwrócić skina w Valorant?