Jak zrobić lunetę w Minecraft? – Luneta Minecraft crafting

Luneta w minecraft
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Podstawową pętlą rozgrywki w Minecrafcie zawsze było zbieranie jak największej ilości różnych zasobów, aby wykonać nowe przedmioty, które z kolei pozwalają graczowi na bardziej efektywne zbieranie zasobów. To nie zmieniło się zbytnio przez ostatnie dziesięć lat, a najnowsza aktualizacja, nazwana Caves and Cliffs, dodaje tylko więcej przedmiotów dla graczy do eksperymentowania. Gracze będą mogli łączyć te nowe przedmioty na wiele różnych sposobów, aby uzyskać różne elementy wyposażenia i przedmioty.

Do czego służy luneta w Minecraft?

Jednym z najnowszych dodatków do gry jest Luneta, której gracze mogą używać, aby widzieć obiekty z daleka. Poprzez podglądanie w jednym końcu urządzenia, gracze mogą uzyskać obraz zbliżenia czegokolwiek, na co patrzą, co może być bardzo przydatne, gdy próbują określić, gdzie iść na eksplorację dalej w świecie. Ten przewodnik pokazuje graczom, jak zdobyć zasoby potrzebne do craftingu lunety w Minecraft i jak go używać.

Przeczytaj również: Zły Omen Minecraft

Zobacz cenę gry Minecraft w CENEO.pl

Jak zrobić lunetę w Minecraft?

Luneta Minecraft

Gracze, którzy chcą zdobyć swoją pierwszą klepsydrę, nie będą musieli się zbytnio wysilać, ale będą musieli znaleźć nowy rodzaj surowca – Ametyst. Klepsydra może zostać wykonana przy użyciu dwóch sztabek miedzi i jednego odłamka ametystu. Miedź powinna być dość łatwa do zdobycia. Aby zdobyć miedź, gracze będą musieli szukać rudy miedzi pod ziemią. Następnie przetopią rudę na kilka sztabek.

Amethyst Shard można znaleźć tylko poprzez znalezienie pod ziemią Amethyst Geode. Mogą one pojawić się w dowolnym miejscu na świecie. Gracze będą musieli wydobyć specjalne bloki Amethyst Cluster, aby uzyskać Amethyst Shards.

Zobacz:  Jak zrobić kompas w Minecraft?

Kiedy gracze mają już dwie sztabki miedzi i jeden odłamek ametystu, mogą je połączyć przy stole rzemieślniczym. Trzeba to zrobić w określony sposób, aby otrzymać przedmiot – lunetę. Kamień Ametystu musi być umieszczony w środkowym górnym polu siatki. Następnie gracz może umieścić miedziane sztabki w linii na dwóch polach poniżej kamienia. W ten sposób powstanie luneta.

Jak użyć lunetę w minecraft?

Aby użyć lunetę w Minecraft, gracze muszą wejść z nią w interakcję. Będą mogli zobaczyć rzeczy znajdujące się dalej od nich, w tym wrogów i zasoby.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

jak zmienic czas w minecraft
Gaming Minecraft

Jak przyspieszyć czas w Minecrafcie?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft