Jak zrobić lunetę w Minecraft? – Luneta Minecraft crafting

Luneta w minecraft

Podstawową pętlą rozgrywki w Minecrafcie zawsze było zbieranie jak największej ilości różnych zasobów, aby wykonać nowe przedmioty, które z kolei pozwalają graczowi na bardziej efektywne zbieranie zasobów. To nie zmieniło się zbytnio przez ostatnie dziesięć lat, a najnowsza aktualizacja, nazwana Caves and Cliffs, dodaje tylko więcej przedmiotów dla graczy do eksperymentowania. Gracze będą mogli łączyć te nowe przedmioty na wiele różnych sposobów, aby uzyskać różne elementy wyposażenia i przedmioty.

Do czego służy luneta w Minecraft?

Jednym z najnowszych dodatków do gry jest Luneta, której gracze mogą używać, aby widzieć obiekty z daleka. Poprzez podglądanie w jednym końcu urządzenia, gracze mogą uzyskać obraz zbliżenia czegokolwiek, na co patrzą, co może być bardzo przydatne, gdy próbują określić, gdzie iść na eksplorację dalej w świecie. Ten przewodnik pokazuje graczom, jak zdobyć zasoby potrzebne do craftingu lunety w Minecraft i jak go używać.

Przeczytaj również: Zły Omen Minecraft

Jak zrobić lunetę w Minecraft?

Luneta Minecraft

Gracze, którzy chcą zdobyć swoją pierwszą klepsydrę, nie będą musieli się zbytnio wysilać, ale będą musieli znaleźć nowy rodzaj surowca – Ametyst. Klepsydra może zostać wykonana przy użyciu dwóch sztabek miedzi i jednego odłamka ametystu. Miedź powinna być dość łatwa do zdobycia. Aby zdobyć miedź, gracze będą musieli szukać rudy miedzi pod ziemią. Następnie przetopią rudę na kilka sztabek.

Amethyst Shard można znaleźć tylko poprzez znalezienie pod ziemią Amethyst Geode. Mogą one pojawić się w dowolnym miejscu na świecie. Gracze będą musieli wydobyć specjalne bloki Amethyst Cluster, aby uzyskać Amethyst Shards.

Kiedy gracze mają już dwie sztabki miedzi i jeden odłamek ametystu, mogą je połączyć przy stole rzemieślniczym. Trzeba to zrobić w określony sposób, aby otrzymać przedmiot – lunetę. Kamień Ametystu musi być umieszczony w środkowym górnym polu siatki. Następnie gracz może umieścić miedziane sztabki w linii na dwóch polach poniżej kamienia. W ten sposób powstanie luneta.

Zobacz:  Jak zrobić TNT w Minecraft

Jak użyć lunetę w minecraft?

Aby użyć lunetę w Minecraft, gracze muszą wejść z nią w interakcję. Będą mogli zobaczyć rzeczy znajdujące się dalej od nich, w tym wrogów i zasoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

duch sims 4
rozrywka

Jak przywołać ducha w The Sims 4 zjawiska paranormalne?

jak wylaczyc cenzure the sims 4
rozrywka

Jak wyłączyć cenzure w The Sims 4

the sims 4
rozrywka

Jak odjąć pieniądze w The Sims 4?

jak edytowac sima
rozrywka

Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?