Jak zmienić nick w Minecraft?

jak zmienic nick w minecraft

Minecraft jak zmienić nazwę: Nazwa gracza jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają o nich podczas gry w Minecraft multiplayer. Jednak od czasu do czasu konieczne jest, aby gracze zaktualizowali swoje nazwy, aby zachować swoją tożsamość.

Ludzie się zmieniają, a aktualizacja nazwy Minecrafta, aby reprezentować to, kim gracz jest, zwłaszcza w porównaniu do poprzedniej nazwy, która ich identyfikowała, jest czasami niezbędna.

Jeśli chodzi o nadawanie sobie nazw, gracze od czasu do czasu wymagają czegoś unikalnego. Niezależnie od przyczyny, zmiana nazwy w Minecraft jest raczej prosta w Java Edition, aczkolwiek jest pewien haczyk dla graczy Bedrock Edition. W tym artykule dowiesz się jak zmienić nick w Minecraft!

Zmiana nazwy gracza rozpoczyna się na Minecraft.net, oficjalnej stronie gry. Na tej stronie w prawym górnym rogu strony skoku można znaleźć link do logowania. Gracze po kliknięciu tego zostaną poproszeni o podanie swoich danych. Jeśli nie połączyli swojego konta Mojang z Xbox Live, gracze będą musieli albo podać dane uwierzytelniające konta Microsoft, albo dane konta Mojang.

W każdym razie, po wprowadzeniu informacji gracze przejdą do ekranu profilu. Nazwa gracza w grze i gamertag Xbox powinny być tutaj wymienione. Kliknij link modify, aby wyświetlić menu z polem tekstowym dla graczy Java Edition. Gracze mogą wtedy po prostu wpisać swoją nową nazwę i nacisnąć „zmień nazwę profilu”, co wejdzie w życie natychmiast, jeśli nowa nazwa jest dostępna.

Jeśli zmienisz swoją nazwę użytkownika Minecraft, musisz najpierw się wylogować, a następnie zalogować ponownie, zanim będziesz mógł grać ponownie.

Ponieważ można to zrobić tylko raz na 30 dni, gracze powinni wybrać nową nazwę, którą zamierzają utrzymać przez co najmniej miesiąc. Inni gracze będą mogli przyjąć ich dawne nazwy, co również jest warte uwagi.

Zobacz:  Jak zrobić szklaną butelkę w Minecraft?

Zmiana nazwy w Bedrock Edition będzie wymagała kilku dodatkowych kroków, a także ewentualnej opłaty. Gracze Bedrock będą musieli wybrać „change account settings on Microsoft.com” z tej samej strony profilu, a następnie wybrać „your info” w lewym górnym rogu ekranu na stronie Microsoftu. Połączony profil Xbox gracza powinien być widoczny na dole strony Your Info. Gracze mogą uzyskać dostęp do swojego profilu Xbox Live, klikając to łącze Xbox.

Gracze wybierają przycisk „dostosuj” na ekranie Xbox Live, a następnie klikają symbol ołówka obok swojego gamertagu. Pojawi się ekran, na którym gracz będzie mógł stworzyć nowy gamertag.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?