Jak zmienić nick w Minecraft?

jak zmienic nick w minecraft
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Minecraft jak zmienić nazwę: Nazwa gracza jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają o nich podczas gry w Minecraft multiplayer. Jednak od czasu do czasu konieczne jest, aby gracze zaktualizowali swoje nazwy, aby zachować swoją tożsamość.

Ludzie się zmieniają, a aktualizacja nazwy Minecrafta, aby reprezentować to, kim gracz jest, zwłaszcza w porównaniu do poprzedniej nazwy, która ich identyfikowała, jest czasami niezbędna.

Jeśli chodzi o nadawanie sobie nazw, gracze od czasu do czasu wymagają czegoś unikalnego. Niezależnie od przyczyny, zmiana nazwy w Minecraft jest raczej prosta w Java Edition, aczkolwiek jest pewien haczyk dla graczy Bedrock Edition. W tym artykule dowiesz się jak zmienić nick w Minecraft!

Zmiana nazwy gracza rozpoczyna się na Minecraft.net, oficjalnej stronie gry. Na tej stronie w prawym górnym rogu strony skoku można znaleźć link do logowania. Gracze po kliknięciu tego zostaną poproszeni o podanie swoich danych. Jeśli nie połączyli swojego konta Mojang z Xbox Live, gracze będą musieli albo podać dane uwierzytelniające konta Microsoft, albo dane konta Mojang.

Zobacz cenę gry Minecraft w CENEO.pl

W każdym razie, po wprowadzeniu informacji gracze przejdą do ekranu profilu. Nazwa gracza w grze i gamertag Xbox powinny być tutaj wymienione. Kliknij link modify, aby wyświetlić menu z polem tekstowym dla graczy Java Edition. Gracze mogą wtedy po prostu wpisać swoją nową nazwę i nacisnąć “zmień nazwę profilu”, co wejdzie w życie natychmiast, jeśli nowa nazwa jest dostępna.

Jeśli zmienisz swoją nazwę użytkownika Minecraft, musisz najpierw się wylogować, a następnie zalogować ponownie, zanim będziesz mógł grać ponownie.

Ponieważ można to zrobić tylko raz na 30 dni, gracze powinni wybrać nową nazwę, którą zamierzają utrzymać przez co najmniej miesiąc. Inni gracze będą mogli przyjąć ich dawne nazwy, co również jest warte uwagi.

Zobacz:  Jak zrobić szafę grającą w Minecraft?

Zmiana nazwy w Bedrock Edition będzie wymagała kilku dodatkowych kroków, a także ewentualnej opłaty. Gracze Bedrock będą musieli wybrać “change account settings on Microsoft.com” z tej samej strony profilu, a następnie wybrać “your info” w lewym górnym rogu ekranu na stronie Microsoftu. Połączony profil Xbox gracza powinien być widoczny na dole strony Your Info. Gracze mogą uzyskać dostęp do swojego profilu Xbox Live, klikając to łącze Xbox.

Gracze wybierają przycisk “dostosuj” na ekranie Xbox Live, a następnie klikają symbol ołówka obok swojego gamertagu. Pojawi się ekran, na którym gracz będzie mógł stworzyć nowy gamertag.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

jak zmienic czas w minecraft
Gaming Minecraft

Jak przyspieszyć czas w Minecrafcie?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft