Jak zrobić szafę grającą w Minecraft?

szafa grajaca jak zrobic
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Aby cieszyć się niektórymi utworami innymi niż dźwięki tła, możesz odtwarzać Muzyczne Płyty w Minecraft. Aby to zrobić, będziesz musiał włożyć je do szafy grającej. Możesz stworzyć szafę grającą używając 2 głównych komponentów. W tym artykule dowiesz się jak zrobić szafę grającą w Minecraft!

Szafa grająca Minecraft – co potrzebujesz?

Na stole warsztatowym możesz stworzyć szafę grającą z 8 drewnianych desek i 1 diamentu. Zacznij od umieszczenia diamentu w najbardziej centralnym miejscu stołu warsztatowego, a następnie otocz go we wszystkich otwartych miejscach 8 drewnianymi deskami.

Zobacz cenę gry Minecraft w CENEO.pl

Skąd wziąć deski i diamenty?

Możesz zrobić wiele drewniane deski z kłód, które są upuszczane przez drzewa. Umieść stos kłód drewnianych na dowolnej kratce do craftingu, aby zrobić z nich drewniane deski. Za każdą 1 Wood Log przerobioną w ten sposób, otrzymasz 4 drewniane deski.

Jeśli chcesz wydobywać diamenty, musisz udać się głęboko pod ziemię. Bloki Diamond Ore będą pojawiać się tylko pomiędzy warstwami 1-15, a jeśli już, to rzadko. Pamiętaj, że diamenty spadają z bloków Diamond Ore tylko wtedy, gdy wydobywasz je żelaznym kilofem lub wyższym. Diamenty można również znaleźć w skrzyniach wielu różnych struktur i lokacji, choć szanse na to są również dość niskie.

Szafa grając w Minecraft – jak używać?

 

Aby grać na płytach muzycznych za pomocą szafy grającej, musisz ją najpierw postawić. Następnie musisz podejść do szafy grającej z płytą muzyczną w ręku, zanim użyjesz jej w szafie. Kiedy to zrobisz, Muzyczny Dysk zacznie grać jakąkolwiek piosenkę, która się na nim znajduje. Aby odzyskać Muzyczny Dysk, użyj Szafy Grającej z otwartą dłonią. Szafa grająca odtworzy utwór z płyty muzycznej tylko raz, a potem przestanie. Muzyka z aktywnej Szafy grającej będzie się przemieszczać do 65 bloków dalej.

Zobacz:  Jak zrobić papier w minecraft?

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

jak zmienic czas w minecraft
Gaming Minecraft

Jak przyspieszyć czas w Minecrafcie?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft