Jak zrobić szafę grającą w Minecraft?

szafa grajaca jak zrobic

Aby cieszyć się niektórymi utworami innymi niż dźwięki tła, możesz odtwarzać Muzyczne Płyty w Minecraft. Aby to zrobić, będziesz musiał włożyć je do szafy grającej. Możesz stworzyć szafę grającą używając 2 głównych komponentów. W tym artykule dowiesz się jak zrobić szafę grającą w Minecraft!

Szafa grająca Minecraft – co potrzebujesz?

Na stole warsztatowym możesz stworzyć szafę grającą z 8 drewnianych desek i 1 diamentu. Zacznij od umieszczenia diamentu w najbardziej centralnym miejscu stołu warsztatowego, a następnie otocz go we wszystkich otwartych miejscach 8 drewnianymi deskami.

Skąd wziąć deski i diamenty?

Możesz zrobić wiele drewniane deski z kłód, które są upuszczane przez drzewa. Umieść stos kłód drewnianych na dowolnej kratce do craftingu, aby zrobić z nich drewniane deski. Za każdą 1 Wood Log przerobioną w ten sposób, otrzymasz 4 drewniane deski.

Jeśli chcesz wydobywać diamenty, musisz udać się głęboko pod ziemię. Bloki Diamond Ore będą pojawiać się tylko pomiędzy warstwami 1-15, a jeśli już, to rzadko. Pamiętaj, że diamenty spadają z bloków Diamond Ore tylko wtedy, gdy wydobywasz je żelaznym kilofem lub wyższym. Diamenty można również znaleźć w skrzyniach wielu różnych struktur i lokacji, choć szanse na to są również dość niskie.

Szafa grając w Minecraft – jak używać?

 

Aby grać na płytach muzycznych za pomocą szafy grającej, musisz ją najpierw postawić. Następnie musisz podejść do szafy grającej z płytą muzyczną w ręku, zanim użyjesz jej w szafie. Kiedy to zrobisz, Muzyczny Dysk zacznie grać jakąkolwiek piosenkę, która się na nim znajduje. Aby odzyskać Muzyczny Dysk, użyj Szafy Grającej z otwartą dłonią. Szafa grająca odtworzy utwór z płyty muzycznej tylko raz, a potem przestanie. Muzyka z aktywnej Szafy grającej będzie się przemieszczać do 65 bloków dalej.

Zobacz:  Jak zrobić siodło w Minecraft?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

duch sims 4
rozrywka

Jak przywołać ducha w The Sims 4 zjawiska paranormalne?

jak wylaczyc cenzure the sims 4
rozrywka

Jak wyłączyć cenzure w The Sims 4

the sims 4
rozrywka

Jak odjąć pieniądze w The Sims 4?

jak edytowac sima
rozrywka

Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?