Komenda na latanie w CS GO

latanie w cs go

Są takie komendy i tryby na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, więc tak, dziś pokażemy komende na latanie w CS GO.

To nie jest żart, Counter-Strike: Global Offensive, o ile stara się być realistyczny (lub nastawiony na realizm), może przy różnych okazjach pozwolić swoim użytkownikom na latanie, a czasem po prostu szybowanie.

Komenda na latanie w CS GO – Poradnik

Jak w przypadku większości takich ekstrawaganckich ustawień, jest to możliwe, gdy grasz sam lub z botami. O ile nie używasz mapy warsztatowej lub nie masz serwera z dostępem do komend rcon, to jest to jedyny sposób na włączenie komend cheatujących i wtrącanie się w mechanikę gry.

Przeczytaj również: Jak zrobić TNT w Minecraft

Komenda na latanie w CS GO

Aby całkowicie odciąć postać gracza od fizyki gry, musisz podjąć następujące kroki:

  1. włączyć konsolę w opcjach gry
  2. uruchomić grę z botami
  3. otwórz konsolę (’~’)
  4. wpisz sv_cheats 1 i naciśnij Enter, aby włączyć komendy cheatów
  5. wpisz noclip i wciśnij enter
  6. Możesz również stworzyć key bind do wykonania tej komendy. W najprostszej formie będzie to po prostu bind * „noclip”. Jeśli nie chcesz włączać sv_cheats ręcznie, możesz również zbindować go w – bind * „sv_cheats 1 noclip”.

Noclip nie tylko ustawi cię na powierzchni, ale także wyłączy przycinanie – co oznacza, że nie będziesz już kolidować z obiektami i powierzchniami. Jest to świetne rozwiązanie do analizowania struktury mapy, szukania alternatywnych ścieżek, uczenia innych lub nawet szukania easter eggów, a tych w CSGO jest mnóstwo!

Fizyka Księżyca z Poleceniem Grawitacji

Jeśli nie masz zastosowania dla komendy NoClip, możesz po prostu zmniejszyć wartość grawitacji w grze. Aby to zrobić, użyj komendy sv_gravity ### i ustaw ją na wybraną liczbę. Domyślna „ziemska” grawitacja wynosi 800. Ustawienie jej na 400 powinno sprawić, że twoje skoki będą bardziej płynne, ale możesz eksperymentować z jeszcze niższymi liczbami.

Zobacz:  Jak zrobić wiaderko w Minecraft?

Przeczytaj również: Jak zrobić piec hutniczy w Minecraft?

Tryb latającego zwiadowcy (Flying Scoutsman Mode)

Od aktualizacji Operation Hydra z 2017 roku do oficjalnej rolki Wargames w CSGO dodano Flying Scoutsman. Ten rodzaj alternatywnego trybu dla CS-a istniał od CS-a 1.6 i skupiał się na wysyłaniu graczy w powietrze z niską grawitacją, zmniejszaniu kar za celność z poruszania się i ustawianiu ich przeciwko sobie w prawdziwej konkurencji celowania.

Nawet jeśli „latanie” nie jest tu dosłowne, to jest to całkiem niezła zabawa i pokazuje, że silnik Source jest również świetny do bardziej abstrakcyjnego stylu gry niż zwykła strzelanka i zapewnia alternatywną możliwość treningu w środowisku CS:GO.

Nawet jeśli nie podoba ci się ilość osób, które grają w FS wargame, wciąż jest mnóstwo serwerów społecznościowych, które uruchamiają ten tryb, czasem z niewielką różnicą w ustawieniach.

Jak latać w CSGO – podsumowanie

Mimo że latanie nie jest częścią regularnego doświadczenia w CSGO, istnieje kilka metod, które umożliwiają albo pełny noclip, albo zmniejszenie grawitacji do zera. Mam nadzieję, że ten mały poradnik pomoże ci zdobyć doświadczenie, którego szukasz!

Więcej takich poradników znajdziesz na naszym blogu – jeśli coś jest nie tak, daj nam znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?