Komenda na latanie w CS GO

latanie w cs go
(Zaktualizowano: 19 lutego, 2024)

Są takie komendy i tryby na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom, więc tak, dziś pokażemy komende na latanie w CS GO.

To nie jest żart, Counter-Strike: Global Offensive, o ile stara się być realistyczny (lub nastawiony na realizm), może przy różnych okazjach pozwolić swoim użytkownikom na latanie, a czasem po prostu szybowanie.

Komenda na latanie w CS GO – Poradnik

Jak w przypadku większości takich ekstrawaganckich ustawień, jest to możliwe, gdy grasz sam lub z botami. O ile nie używasz mapy warsztatowej lub nie masz serwera z dostępem do komend rcon, to jest to jedyny sposób na włączenie komend cheatujących i wtrącanie się w mechanikę gry.

Komenda na latanie w CS GO

Aby całkowicie odciąć postać gracza od fizyki gry, musisz podjąć następujące kroki:

  1. włączyć konsolę w opcjach gry
  2. uruchomić grę z botami
  3. otwórz konsolę (‘~’)
  4. wpisz sv_cheats 1 i naciśnij Enter, aby włączyć komendy cheatów
  5. wpisz noclip i wciśnij enter
  6. Możesz również stworzyć key bind do wykonania tej komendy. W najprostszej formie będzie to po prostu bind * “noclip”. Jeśli nie chcesz włączać sv_cheats ręcznie, możesz również zbindować go w – bind * “sv_cheats 1 noclip”.

Noclip nie tylko ustawi cię na powierzchni, ale także wyłączy przycinanie – co oznacza, że nie będziesz już kolidować z obiektami i powierzchniami. Jest to świetne rozwiązanie do analizowania struktury mapy, szukania alternatywnych ścieżek, uczenia innych lub nawet szukania easter eggów, a tych w CSGO jest mnóstwo!

Fizyka Księżyca z Poleceniem Grawitacji

Jeśli nie masz zastosowania dla komendy NoClip, możesz po prostu zmniejszyć wartość grawitacji w grze. Aby to zrobić, użyj komendy sv_gravity ### i ustaw ją na wybraną liczbę. Domyślna “ziemska” grawitacja wynosi 800. Ustawienie jej na 400 powinno sprawić, że twoje skoki będą bardziej płynne, ale możesz eksperymentować z jeszcze niższymi liczbami.

Zobacz:  Jak obracać przedmioty w The Sims 4

Przeczytaj również: Jak zrobić piec hutniczy w Minecraft?

Tryb latającego zwiadowcy (Flying Scoutsman Mode)

Od aktualizacji Operation Hydra z 2017 roku do oficjalnej rolki Wargames w CSGO dodano Flying Scoutsman. Ten rodzaj alternatywnego trybu dla CS-a istniał od CS-a 1.6 i skupiał się na wysyłaniu graczy w powietrze z niską grawitacją, zmniejszaniu kar za celność z poruszania się i ustawianiu ich przeciwko sobie w prawdziwej konkurencji celowania.

Nawet jeśli “latanie” nie jest tu dosłowne, to jest to całkiem niezła zabawa i pokazuje, że silnik Source jest również świetny do bardziej abstrakcyjnego stylu gry niż zwykła strzelanka i zapewnia alternatywną możliwość treningu w środowisku CS:GO.

Nawet jeśli nie podoba ci się ilość osób, które grają w FS wargame, wciąż jest mnóstwo serwerów społecznościowych, które uruchamiają ten tryb, czasem z niewielką różnicą w ustawieniach.

Jak latać w CSGO – podsumowanie

Mimo że latanie nie jest częścią regularnego doświadczenia w CSGO, istnieje kilka metod, które umożliwiają albo pełny noclip, albo zmniejszenie grawitacji do zera. Mam nadzieję, że ten mały poradnik pomoże ci zdobyć doświadczenie, którego szukasz!

Więcej takich poradników znajdziesz na naszym blogu – jeśli coś jest nie tak, daj nam znać!

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

CSGO Gaming

Komenda na Aimbota w CS GO | Legalny Aimbot CSGO

CSGO Gaming

Jak wgrać config cs go? Czym jest plik config cfg?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

komenda na hp w cs go
CSGO Gaming

Komenda na HP w CS GO – Komenda na 1000 HP w CSGO

CSGO Gaming

Komenda na Bh w CS GO. Sprawdzona komenda na auto bh bunnyhop.