Axolotl Minecraft. Co jedzą aksolotle w Minecraft?

Axolotl Minecraft. Co jedzą aksolotle w Minecraft?

Axolotle w Minecraft potrzebują również źródła pożywienia, aby się rozmnażać, a także leczyć i oto ich źródła pożywienia!

Aksolotle to jeden z nowszych mobów, które zostały wprowadzone do gry w aktualizacji Caves and Cliffs Part I. Aksolotle w Minecraft są przyjacielem gracza i wrogami wrogich podwodnych mobów. Tutaj odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących diety podwodnego crittera.

Aktualizacja Caves and Cliffs Part I wydana na początku tego roku wraz z wieloma nowymi zmianami w grze. Wśród nich znalazły się zmiany w biome’ach, poprawki w UI, a także kilka nowych dodatków w postaci mobów. Są to Axolotle, Glow Squids i Sheep. Te 3 moby stały się bardzo popularne wśród graczy i często pojawiają się pytania o ich cechy.

Poniżej znajdziesz informacje o tym co jedzą Axolotle w Minecraft?

Axolotl Minecraft – co jedzą?

Axolotl Minecraft to jeden z trzech mobów wprowadzonych w Caves and Cliffs Part I i jest zdecydowanie najpopularniejszy. Mob ten jest jedynym innym wodnym przyjacielem gracza poza Delfinem.

Axolotle są wrogo nastawione do wielu innych wrogich mobów jak Drowned, Guardians i Elder Guardians. Będą atakować je wraz z graczem, a także zachowują się jak martwe, gdy zostaną zranione do pewnego stopnia. Zastosują na sobie regenerację i po odzyskaniu zdrowia wrócą do życia.

Co jedzą aksolotle w Minecraft?

Aksolotle są wodnymi zwierzętami i żywią się rybami tropikalnymi. Ryby Tropikalne to odmiana ryb, które występują w Oceanie i ciepłych biomach oceanicznych w grze.

Jednak mimo że Tropikalne Ryby można złapać za pomocą wędki, gracze potrzebują wiadra z Tropikalnymi Rybami, aby nakarmić nimi Axolotla. Dlatego stwórz wiadro i kliknij na blok wody z rybami tropikalnymi, aby złapać ich całą gromadkę. Jako mniej znany fakt, gracze mogą je również znaleźć u Wędrownego Handlarza za jeden Szmaragd.

Nakarm Axolotla, wyjmując z głównej ręki wiadro z Tropikalnymi Rybami i klikając na Axolotla. Zwierze może być również hodowany przy użyciu ryb tropikalnych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.