jak znalezc kogos na Tinderze?

jak znalezc kogos na tinderze
(Zaktualizowano: 4 czerwca, 2023)

Jak znaleźć kogoś na Tinderze?

Czy wiesz, że ktoś, kogo znasz, jest zarejestrowany na Tinderze i chciałbyś przejrzeć jego profil, ale nie jesteś pewien, jak to zrobić? Czy spotkałeś kogoś na Tinderze, a teraz chciałbyś pokazać jego profil znajomym, ale nie jesteś jeszcze pewien, jak działa ta popularna aplikacja randkowa? Jeżeli tak, nie martw się – jestem tutaj, aby Ci pomóc.

W dalszej części tego poradnika udzielę Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat tego, jak odnaleźć kogoś na Tinderze. Najpierw przedstawię Ci ogólne informacje na ten temat, a następnie szczegółowo opiszę dostępne opcje przeszukiwania profilu użytkownika na tej popularnej platformie randkowej.

Jeżeli więc chcesz dowiedzieć się więcej i nie możesz doczekać się rozpoczęcia, usiądź wygodnie i poświęć kilka minut, aby zrozumieć i zastosować procedury, które zamierzam Ci przedstawić. Jestem pewien, że szybko i łatwo osiągniesz swój cel. Czy jesteś gotów?

  • Jak odnaleźć konkretną osobę na Tinderze
  • Jak odnaleźć użytkownika Tindera na Instagramie
  • Jak odnaleźć użytkownika Tindera na Facebooku

Zanim przystąpię do wyjaśnienia, jak odnaleźć użytkownika na Tinderze, muszę Ci dostarczyć kilka podstawowych informacji o działaniu tej popularnej aplikacji randkowej.

Najważniejsze jest to, że ze względu na swoją specyfikę i mechanizm, którym się kieruje, Tinder nie pozwala na bezpośrednie wyszukiwanie zarejestrowanych użytkowników. Aplikacja ta pozwala na poznawanie nowych osób dopiero wtedy, kiedy są one automatycznie proponowane na podstawie algorytmu, który jednak można dostosować do preferencji każdego użytkownika.

Jednym z możliwych rozwiązań, aby „znaleźć” konkretną osobę na Tinderze, jest więc dostosowanie konfiguracji algorytmu, aby proponował on osoby, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Niestety, rezultat nie jest gwarantowany. Ale, aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej.

Zobacz:  Jak sprawdzić, czy ktoś ignoruje wiadomości na messengerze?

Jak dostosować algorytm Tindera?

Aby dostosować ustawienia algorytmu Tindera i zwiększyć szanse na znalezienie profilów, które Cię interesują, uruchom oficjalną aplikację serwisu (którą możesz pobrać za darmo z Google Play lub alternatywnych sklepów dla Androida, lub z App Store dla iOS/iPadOS), przypominając, że aby aplikacja działała poprawnie, musisz włączyć usługi lokalizacji i zalogować się na swoje konto. Możesz także zalogować się na Tinder przez stronę internetową.

Teraz na głównym ekranie aplikacji kliknij ikonę małego człowieka znajdującą się w prawym górnym rogu i naciśnij przycisk Ustawienia (ikonę koła zębatego). Jeśli zalogowałeś się na Tinder przez stronę internetową, kliknij na Utwórz mój profil na górze strony.

Następnie, aby dostosować wyszukiwanie osób na Tinderze, użyj opcji w sekcji Odkrycia. Ustaw maksymalną odległość, płeć osób, które chcesz szukać (mężczyzn, kobiet, lub obie płeć), a także dostosuj zakres wieku. Po zakończeniu edycji, kliknij przycisk Gotowe, aby potwierdzić zmiany.

Jak odnaleźć konkretną osobę na Tinderze?

Alternatywą dla opisanych powyżej procedur jest skorzystanie z funkcji Wyszukiwania, dostępnej w sekcji Impreza na aplikacji mobilnej Tinder. Jest to właściwie jedyna dostępna opcja, która pozwala na wyszukanie użytkownika, wpisując jego imię.

Aby skorzystać z tej funkcji, otwórz Tinder i zaloguj się na swoje konto. Następnie stuknij ikonę balonika w górnym menu. Przewiń ekran w dół, do sekcji Wyszukiwanie i wpisz imię osoby, z którą się sparowałeś, aby zidentyfikować jej profil i prowadzone z nią rozmowy. Prościej niż myślałeś, prawda?

Jak odnaleźć użytkownika Tindera na Instagramie?

Odnalezienie użytkownika Tindera na Instagramie jest stosunkowo proste. Wielu użytkowników Tindera łączy swoje konta Instagram z aplikacją randkową, dzięki czemu na ich profilu możemy zobaczyć także zdjęcia publikowane na popularnej platformie społecznościowej.

Często użytkownicy Tindera podają swoją nazwę użytkownika na Instagramie w opisie swojego profilu, co ułatwia wyszukiwanie. W takim przypadku, wystarczy wejść na Instagram i wpisać w wyszukiwarkę (ikonę lupy) nazwę użytkownika osoby, którą znalazłeś na Tinderze, aby zidentyfikować jej profil i ewentualnie zacząć ją obserwować, klikając przycisk Obserwuj.

Zobacz:  Jak zrobić s na Shein?

Jak odnaleźć użytkownika Tindera na Facebooku?

Spotkałeś kogoś na Tinderze i teraz chciałbyś odnaleźć jego profil na Facebooku? W takim przypadku muszę Ci powiedzieć, że ta operacja może okazać się nieco trudniejsza niż odnalezienie użytkownika na Instagramie.

Na Tinderze, w przeciwieństwie do innych platform społecznościowych, użytkownicy mogą podać tylko swoje imię (lub pseudonim), niekoniecznie z nazwiskiem. Nie ma też możliwości publikowania zdjęć z Facebooka tak jak na Instagramie.

Jednakże, podczas prywatnej rozmowy z użytkownikiem, możesz bezpośrednio zapytać, czy posiada on profil na Facebooku. Jeśli Ci na to pozwoli, wystarczy wejść na Facebooka i wpisać w wyszukiwarkę imię i nazwisko tej osoby, aby zidentyfikować jej profil.

Inną opcją jest próba odnalezienia profilu użytkownika na Facebooku, jeśli wcześniej odnalazłeś jego profil na Instagramie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Facebooka imię i nazwisko użytkownika. Możliwe, że jeżeli ta osoba posiada konto na Instagramie, posiada także profil na Facebooku.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Poradniki

Jak zmienić wiek na Tinderze?

Poradniki

Jak zrobić serduszko na klawiaturze na Iphone i Android?

Poradniki

Jak sprawdzić, czy ktoś ignoruje wiadomości na messengerze?

Poradniki

Jak to działa “Zadaj mi pytanie” na Instagramie – Jak zadawać pytania na Instagramie?

Poradniki

Jak zmienić wiek na Youtube? Jak zmienić datę urodzenia na Youtube?

Poradniki

Jak zmienić swoje imię na Tinderze? 

Poradniki

Jak sprawdzić czy ktoś ignoruje wiadomości na Messengerze?

Poradniki

Jak zrobić Ź na klawiaturze komputera lub w laptopie?

Poradniki

Co oznacza w sms dwa znaki zapytania? Dlaczego emotikony nie wyświetlają się?