Komenda Jumpthrow Bind w CS GO | Poradnik na rzucanie granatów w skoku w Counter Strike Global Offensive

W niniejszym artykule omówimy bind na skok i rzut w CS:GO, to jest polecenie umożliwiające precyzyjne rzucanie granatów dymnych podczas skoku.

Jump throw bind – co to jest?

Jump throw bind to funkcja w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), pozwalająca na idealną synchronizację skoku i rzutu granatem. Ta technika jest niezbędna dla skutecznego rzucania granatów dymnych, które muszą lądować w precyzyjnie określonym miejscu. Dzięki jump throw bind, postać w grze jednocześnie podskakuje i wypuszcza granat, co eliminuje błędy w odmierzaniu czasu między tymi dwiema akcjami.

Aby skonfigurować jump throw bind, gracze muszą wpisać odpowiednią komendę do swojego pliku autoexec.cfg i zbindować ją na wybranym klawiszu, np. alt. Następnie, w opcjach uruchamiania gry, powinni dodać komendę exec autoexec.cfg, co sprawi, że ustawienia te będą ładowane przy każdym uruchomieniu gry.

Jump throw bind jest legalny i powszechnie używany w meczach rankingowych, faceit, ESEA i większości turniejów CS:GO.

Do czego stosuje się jumpthrow bind w CS GO?

Jumpthrow bind w CS:GO to technika pozwalająca na idealną synchronizację skoku i rzutu granatem. Często wykorzystywany jest do rzucania granatów dymnych, gdzie precyzyjne skoki i rzuty są niezbędne. Dzięki idealnej synchronizacji postać w tym samym czasie podskakuje i wypuszcza granat, nie pozostawiając miejsca na błąd odstępu między skokiem a rzutem granatu w milisekundach.

Binda możemy skonfigurować w pliku autoexec.cfg. Otwórz plik, wklej odpowiednie komendy, a następnie w opcjach uruchamiania dodaj komendę exec autoexec.cfg, co zapewni ładowanie ustawień przy każdym uruchomieniu gry. Możesz zbindować dowolny klawisz, ale popularnym wyborem jest alt.

Wykorzystanie jumpthrow binda jest legalne w matchmakingu, faceit, esea i większości turniejów. Rzucanie granatów dymnych w skoku, dzięki temu narzędziu, jest szczególnie przydatne na mapie mirage. Ustaw się w linii, przytrzymaj prawy przycisk myszy, potem wcisnij zbindowany klawisz – granat poleci idealnie.

Zobacz:  Jaki jest rekord świata w grze Subway Surfers

Bind na jumpthrow – jak zrobić rzut z wyskoku?

Bind możemy przypisać do dowolnego klawisza na klawiaturze czy myszy. Osobiście zalecam użycie klawisza „mouse3”. W ten sposób granat będzie rzucany po naciśnięciu kółka myszy.

Co najważniejsze – cały bind musi być dodany do pliku konfiguracyjnego. W przeciwnym razie bind będzie resetowany przy każdym restarcie CS:GO.

alias „+jumpthrow” „+jump; -attack; -attack2”;
alias „-jumpthrow” „-jump”;
bind „mouse3” „+jumpthrow”

Tak wygląda bind na skok i rzut, zamiast mouse3 możesz wpisać dowolny klawisz, na którym chcesz wykonywać skok.

Aby bind działał, musimy trzymać granat w ręku, naciskając lewy przycisk myszy. Jeśli tego nie zrobimy, postać tylko skoczy, a granat pozostanie w naszej ręce.

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming Technologia

Konsola PS4 czy PS5? Czy gry z PS4 działają na PS5?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming

Październikowe szaleństwo premier – czy jesteś gotowy na hity gamingowe?

CSGO Gaming

Jak wgrać config cs go? Czym jest plik config cfg?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

Gaming Technologia

PS Vita – konsola, która daje Ci mnóstwo możliwości

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft