Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

(Zaktualizowano: 17 lutego, 2024)

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

W GTA 5 Online, stworzonym przez Rockstar Games, gracze na PC nie mogą bezpośrednio współdziałać z użytkownikami PS4. GTA Online nie wspiera cross-platform play między PC a konsolami. Oznacza to, że gracze na PC mogą jedynie grać z innymi użytkownikami PC, a posiadacze PS4 – wyłącznie z użytkownikami PlayStation. Podobna sytuacja dotyczy Xbox. GTA V, znane jako Grand Theft Auto V, oferuje rozgrywkę online na poszczególnych platformach, ale bez integracji między różnymi systemami. To oznacza, że każda platforma, czy to komputer, PlayStation czy Xbox, posiada osobne serwery dla swoich graczy.

Zobacz: Mody do GTA V

Czy można grac przez internet na PS5 i PS4 razem?

Gra przez internet na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 jest możliwa dzięki funkcji kompatybilności wstecznej. Gracze na PS5 mogą grać razem z użytkownikami PS4 w wiele gier. Ta funkcjonalność jest szczególnie ważna, ponieważ umożliwia wspólną rozgrywkę między różnymi generacjami konsol. Wiele popularnych tytułów wspiera tę opcję, zapewniając, że gracze nie są ograniczeni przez rodzaj posiadanej konsoli. Zarówno PS5, jak i PS4 korzystają z tej samej sieci PlayStation Network, co umożliwia łatwe połączenia między graczami. To pozwala na bezproblemową i zintegrowaną rozgrywkę multiplayer w wielu grach.

Sprawdź: Najszybsze samochody w GTA 5 Online

Jak dodać kogoś do znajomych w GTA 5 na PS4?

Aby dodać kogoś do znajomych w GTA 5 na PS4, należy najpierw przejść do menu gry i wybrać opcję ‘Przyjaciele’. Następnie wyszukaj nazwę użytkownika osoby, którą chcesz dodać, i wyślij zaproszenie do znajomych. Po zaakceptowaniu zaproszenia przez drugą stronę, ta osoba pojawi się na Twojej liście znajomych w GTA Online. Możesz też dodać znajomych bezpośrednio przez PlayStation Network, wyszukując ich profil i wysyłając zaproszenie. Po dodaniu, możesz wspólnie grać, dołączać do sesji i komunikować się w grze.

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming Minecraft

Na którym poziomie jest Netherite w Minecraft?

Gaming

Jak wybrać biurko dla gracza?

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

GTA V

[TOP 5] Najszybsze motocykle w GTA Online!

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?