Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

krowokwiat

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że twórcy The Sims nie mogli być już bardziej kreatywni w wymyślaniu sposobów torturowania Simów, z głębi ich dzikiej wyobraźni wyłoniła się Krowianka. W tym poradniku dowiesz się wszystkiego o Roślinie Krowiej, w tym gdzie ją zdobyć i jak wyhodować to śmiercionośne, ale dziwnie urocze, splecione stworzenie.

Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

Krowokwiat lub Laganaphyllis Simnovorii to roślina, która ma podobne cechy do prawdziwego życia venus flytrap połączony z głową udomowionego bydła rogatego. Je tylko mięso, ma placek, który wystaje z ust, gdy jest głodny, i jest w stanie pożreć całego Sima na obiad.

Jak pielęgnować krowokwiat? 

Ta mięsożerna roślina może być posadzona w dowolnym miejscu w Twoim ogrodzie i tak jak każda inna roślina lub zwierzę domowe, również wymaga ostrożnej i stałej opieki. Biorąc pod uwagę, że Krowiarki są zagrożeniem dla życia Twojego Sima, pytanie brzmi: czy naprawdę warto je mieć? Cóż, nie zostały zaprojektowane tylko po to, aby Simowie cierpieli, ale Krowiarki mogą również zapewnić Ci odwrócenie uwagi i osobliwe produkty mleczne.

Mając to na uwadze, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, aby Twoi Simowie i Krowiarki współistniały w harmonii.

Karmienie Krowiarki

Twój Sim może zaopatrzyć Krowę w mięso, klikając przycisk akcji „Nakarm”. Jeśli zaniedbasz karmienie Krowiarki przez wiele godzin, przez co zostanie ona pozbawiona jedzenia, umrze i zamieni się w Szkieletową Krowiankę. Jakkolwiek makabrycznie to brzmi, szkielet może również stanowić piękną dekorację w twoim ogródku.

Dojenie krowiarki

Gdy krowokwiat zgłodnieje, wypuszcza pysznie wyglądające ciastko dyndające przed jego ustami. Simowie są tak skuszeni ciastkiem, że ryzykują życiem, chwytając je z paszczy drapieżnej rośliny. Jeśli Sim zostanie zjedzony przez Krowiankę i wyjdzie z tego żywy, możesz przystąpić do dojenia jej, aby uzyskać odżywczy moodlet mleka.

Zobacz:  Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?

Mleko zawiera aktualny moodlet Sima, zanim został on połknięty przez Krowiarki. Na przykład, jeśli ten konkretny Sim był w nastroju „Zabawy”, Krowodrzewa wyprodukuje Esencję Zabawy. Sim, który został połknięty, otrzyma osuszony moodlet na 2 dni. Z drugiej strony, jeśli Twój Sim wypije mleko, wchłonie jego moodlet Zabawności.

Jeśli Sim zostanie złapany przez Krowę za drugim razem, gdy ma osuszony moodlet, najprawdopodobniej zostanie połknięty bez nadziei na wyplucie. Twój drugi Sim może wydoić roślinę, aby zdobyć esencję życiową zmarłego Sima.

Dzieci, na szczęście, nie zostaną zjedzone przez Krowiarki. Jednakże, jeśli chcesz trzymać Sima z dala od niebezpieczeństwa, możesz otoczyć Mięsożerną roślinę płotem lub po prostu karmić ją, aby nie była głodna.

Wiek Krowiarki zostaje zresetowany do pierwszego dnia jej życia za każdym razem, gdy ją doisz, dzięki czemu żyje ona kilka dni dłużej.

Jak nadać imię krowokwiatowi?

Niezależnie od tego, czy przywiązujesz się do zwierzątka, rośliny, czy hybrydy mięsożercy, prawdopodobnie będziesz chciał nadać jej imię. Kliknij na przycisk „nadaj imię”, aby nadać swojej roślinie nową tożsamość.

Sposoby na zdobycie krowokwiat

Krowokwiat kiełkuje z rzadkiej jagody krowokwiata. Jeśli nie masz jeszcze w rękach borówki brusznicy lub jagody brusznicy, jest więcej niż jeden sposób, aby je zdobyć w tej grze.

Krowokwiat

Cięcie i szczepienie

Cięcie i szczepienie to umiejętności ogrodnicze, które pozwalają ci połączyć dwie rośliny, aby stworzyć zupełnie nowy gatunek. Umiejętności te mogą być odblokowane po osiągnięciu przez Twojego Sima poziomu 5 umiejętności Ogrodnictwo.

Aby uzyskać jagodę krowianki, należy to zrobić w następujący sposób. Najpierw weź wycinek z krzaka truskawki i rośliny Snapdragon. Następnie zaszczep kawałek Snapdragona na truskawce, aby uzyskać smoczy owoc. Na koniec, wytnij kolejny kawałek Snapdragona i zaszczep go na smoczym owocu, aby otrzymać krowokwiat.

Zobacz:  Jak oswoić lisa w Minecrafcie? - Lis Minecraft

Zamawianie nasion

Gdy Twój Sim osiągnie najwyższy poziom umiejętności w Ogrodnictwie, możesz kupić rzadkie paczki nasion, klikając na ogród i wybierając dymek akcji „kup nasiona” lub możesz zamówić je online przez komputer.

Łowienie ryb

Park Desert Bloom w Oazowym Źródle to najlepsze miejsce do łowienia jagód krowokwiat. The Sims 4: Get to Work Expansion pack zawiera Magnoliową Promenadę, która jest kolejnym świetnym miejscem do łapania jagód krowokwiat.

Kopanie w poszukiwaniu skarbów

Szukaj miejsc, które wyglądają jak uprawiona ziemia lub skały z wystającymi kryształami, które zobaczysz w całej okolicy Twojego Sima, aby zacząć kopać w poszukiwaniu skarbów.

Eksploracja przestrzeni

Zdobycie jagody borówki brusznicy tą metodą może trochę potrwać, ponieważ zawód astronauty jest jednym z najtrudniejszych celów do zdobycia. Ale jeśli masz już Sima z karierą Astronauty, możesz spróbować szczęścia w znalezieniu krowokwiat, pozwalając mu wykonywać misje eksploracji kosmosu. Ukończenie scenariusza Próby Zielonego Człowieka może, ale nie musi, nagrodzić Cię jagodą borówki brusznicy. Tak jak w przypadku Łowienia ryb i Szukania skarbów, szanse na zdobycie krowokwiat przez eksplorację kosmosu są losowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dying light 2
rozrywka

Czy Dying Light 2 ma crossplay? Dying light 2 crossplay.

cs go
rozrywka

Jak sprawdzić fps w CSGO? Komenda na fps w Counter-Strike

valorant rangi
rozrywka

Pełna lista rang w Valorant – jak awansować?

league of legends rangi
rozrywka

Jakie są rangi w league of legends? Lol rangi

rangi cs go
rozrywka

Hierarchia rangowa w grze CS:GO – rangi w CS GO

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?