Jak zrobić papier w minecraft?

papier w minecraft

Aby zrobić papier w Minecraft musiałbyś zebrać trzcinę cukrową, którą można łatwo znaleźć w pobliżu zbiornika wodnego. Wyglądają one jak skupisko wysokich zielonych Bambusów lub Trzcin.

Gdy zauważysz je w pobliżu zbiornika wodnego, użyj kilofa, aby zebrać trzcinę cukrową, przytrzymując lewy przycisk myszy. Pamiętaj, że trzeba co najmniej trzy z nich do craft papieru.

Po tym, jak masz kilka cukrów w inwentarzu, otwórz Crafting Grid naciskając przycisk E i umieść trzy z nich w jednym rzędzie. W ten sposób powstanie papier, który jest teraz w twoim inwentarzu.

I jesteś na dole. To takie proste. Trzy cukry i możesz łatwo zdobyć najbardziej podstawowy element Minecrafta, który dalej może być wykorzystany do craftingu ciekawszych przedmiotów.

Papier minecraft

Jakie są zastosowania papieru w Minecraft?

Papier Minecraft może być używany na różne sposoby w zależności od tego, jakie jest jego zastosowanie. Ułóż trzy kawałki papieru z kawałkiem skóry w siatce i masz książkę.

Możesz również wypełnić całą siatkę dziewięcioma kawałkami papieru ułożonymi obok siebie i otrzymasz Mapę, która jest bardzo przydatna, jeśli lubisz notować otoczenie wokół siebie i spędzasz zbyt dużo czasu w jednym obszarze.

Innym ciekawym przepisem na crafting z wykorzystaniem papieru są Fajerwerki. Aby je wykonać, musisz umieścić proch, papier i gwiazdy fajerwerków w dowolnym miejscu siatki, aby wykonać rakietę fajerwerków. To samo może być użyte do wystrzelenia pięknych fajerwerków na niebie Minecraft.

Zastosowania Papieru w Minecraft są nieskończone, gdy tylko staniesz się wystarczająco kreatywny i zaczniesz łączyć go z różnymi elementami na stole do craftingu. Jednak tylko od ciebie zależy, czy stworzysz to, co uważasz za niezbędne do przetrwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ile wazy league of legends
rozrywka

Ile waży League of legends? Ile zajmuje Lol?

platformy do gry
rozrywka Technologia

7 najlepszych cyfrowych platform dla graczy

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

duch sims 4
rozrywka

Jak przywołać ducha w The Sims 4 zjawiska paranormalne?

jak wylaczyc cenzure the sims 4
rozrywka

Jak wyłączyć cenzure w The Sims 4

the sims 4
rozrywka

Jak odjąć pieniądze w The Sims 4?

jak edytowac sima
rozrywka

Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?