Jak zrobić papier w minecraft?

papier w minecraft
(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Aby zrobić papier w Minecraft musiałbyś zebrać trzcinę cukrową, którą można łatwo znaleźć w pobliżu zbiornika wodnego. Wyglądają one jak skupisko wysokich zielonych Bambusów lub Trzcin.

Gdy zauważysz je w pobliżu zbiornika wodnego, użyj kilofa, aby zebrać trzcinę cukrową, przytrzymując lewy przycisk myszy. Pamiętaj, że trzeba co najmniej trzy z nich do craft papieru.

Po tym, jak masz kilka cukrów w inwentarzu, otwórz Crafting Grid naciskając przycisk E i umieść trzy z nich w jednym rzędzie. W ten sposób powstanie papier, który jest teraz w twoim inwentarzu.

Zobacz cenę gry Minecraft w CENEO.pl

I jesteś na dole. To takie proste. Trzy cukry i możesz łatwo zdobyć najbardziej podstawowy element Minecrafta, który dalej może być wykorzystany do craftingu ciekawszych przedmiotów.

Papier minecraft

Jakie są zastosowania papieru w Minecraft?

Papier Minecraft może być używany na różne sposoby w zależności od tego, jakie jest jego zastosowanie. Ułóż trzy kawałki papieru z kawałkiem skóry w siatce i masz książkę.

Możesz również wypełnić całą siatkę dziewięcioma kawałkami papieru ułożonymi obok siebie i otrzymasz Mapę, która jest bardzo przydatna, jeśli lubisz notować otoczenie wokół siebie i spędzasz zbyt dużo czasu w jednym obszarze.

Innym ciekawym przepisem na crafting z wykorzystaniem papieru są Fajerwerki. Aby je wykonać, musisz umieścić proch, papier i gwiazdy fajerwerków w dowolnym miejscu siatki, aby wykonać rakietę fajerwerków. To samo może być użyte do wystrzelenia pięknych fajerwerków na niebie Minecraft.

Zastosowania Papieru w Minecraft są nieskończone, gdy tylko staniesz się wystarczająco kreatywny i zaczniesz łączyć go z różnymi elementami na stole do craftingu. Jednak tylko od ciebie zależy, czy stworzysz to, co uważasz za niezbędne do przetrwania.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rozrywka

Jak zwiększyć ilość treści na Netflixie dwukrotnie?

jak zmienic czas w minecraft
Gaming Minecraft

Jak przyspieszyć czas w Minecrafcie?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

rozrywka

Spicy pytania – prawda czy wyzwanie pytanie do dziewczyny i chłopaka

Pytania dla par
rozrywka

Najlepsze pytania dla par. Poznaj swojego partnera!

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft