Kod na debug The Sims 4. Kod debugowania The sims 4

(Zaktualizowano: 16 sierpnia, 2023)

Gdzie wpisywać kody w The Sims 4? jak włączyć kod do the sims 4

Aby wpisać kod w The Sims 4 na PC lub Xbox, musisz otworzyć konsolę kodów. W przypadku PC, należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl+Shift+C, natomiast na Xbox – LB+LT+RB+RT. Pojawi się pole tekstowe w lewym górnym rogu ekranu. Wprowadź tam kod “testingcheats true” i aktywuj go, klikając Enter. Zanim będziesz mógł używać kodów debugowania, konieczne jest włączenie trybu budowania. Wpisz “bb.showhiddenobjects” i “bb.ignoregameplayunlocksentitlement” w konsolę, aby odblokować ukryte przedmioty oraz uzyskać dostęp do opcji debugowania. Te kody odblokują ponad 1200 nowych elementów The Sims 4, które normalnie nie byłyby dostępne w trybie kupowania, takich jak dekoracje, krzaki czy przedmioty kolekcjonerskie. Aby przeglądać obiekty, przejdź do paska wyszukiwania w dolnym rogu ekranu i wpisz “debug”. Dzięki temu gracze mają dostęp do wielu ukrytych, tajnych elementów, z możliwością wybrania z nowej serii obiektów o łącznej liczbie ponad 1200.

Zobacz cenę gry The sims 4 w CENEO.pl

Kod debugowania The Sims 4

Kod do debugowania The Sims 4 otwiera przed graczami drzwi do całkowicie nowych elementów, których zazwyczaj nie ma w trybie budowy. To jak wybór między czerwoną a niebieską pigułką. Gotów na odkrywanie tajemniczych, ukrytych przedmiotów? Oto instrukcja. Po aktywowaniu kodów, wpisz testingCheatstrue w konsoli. Następnie masz do dyspozycji dwa kody: bb.showHiddenObjects bb.showLiveEditObjects bb.showHiddenObjects uruchamia „Tryb debugowania kupna”, co daje graczom dostęp do ukrytych, grywalnych obiektów, takich jak elementy do kolekcji, skały, drzewa, krzewy itp. bb.showLiveEditObjects natomiast pozwala graczom odkryć jeszcze szerszy asortyment obiektów, sumujący się do ponad 1200 pozycji, w tym takie elementy jak dekoracje, drzewa, czy nawet samochody. Pamiętaj, że zanim będziesz mógł użyć bb.showLiveEditObjects, musisz wpisać bb.showHiddenObjects, więc zwróć uwagę na sekwencję i upewnij się, że jesteś w trybie budowy.
Zobacz:  Jaki jest rekord świata w grze Subway Surfers
Po ich aktywacji przejdź do paska wyszukiwania w trybie budowy, znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu, i wpisz słowo debugowanie. Wybierając jedną z opcji DEBUGUJ, odblokujesz dostęp do wszystkich nowych elementów. To koniec instrukcji. Czas na eksplorację wszystkich nowych przedmiotów, które przygotował dla Ciebie kod debugowania The Sims 4. Jeśli masz ochotę na więcej kodów do The Sims 4, mamy dla Ciebie wiele innych propozycji.
Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?

Gaming Valorant

Jak zwrócić skina w Valorant?

The Sims 4

Jak przyspieszyć ciąże w The sims 4? Kod na ciążę, bliźniaki, trojaczki