Jak odjąć pieniądze w The Sims 4?

the sims 4

Istnieje wiele sposobów na odjęcie pieniędzy w The Sims 4. Nie zawsze jest to konieczne, że będziesz używał cheatów. Z czasem zgromadzisz tyle pieniędzy, że będziesz mógł kupić cały kraj, 10 razy. Oczywiście siedzenie z 10 zylionami Simoleonów może być trochę nudne.

Czasami bycie tak bogatym jest po prostu irytujące, łamie immersję. Ten poradnik pomoże Ci jak pozbyć się pieniędzy, szybko i skutecznie.

Istnieje wiele sposobów, aby usunąć pieniądze w tej grze, na przykład, kupując ubrania. A mówiąc o ubraniach, sprawdź ten post, aby znaleźć najlepsze mody odzieżowe dla Twoich Simów!

Jak odjąć pieniądze w the sims 4 za pomocą cheatów?

Oczywiście, jest to najłatwiejsza rzecz do zrobienia w grze. Usuwanie pieniędzy za pomocą cheatów konsolowych pomoże Ci skutecznie pozbyć się pieniędzy, łamiąc zasady gry za pomocą cheatów.

Aby usunąć pieniądze w The Sims 4 za pomocą poleceń konsoli, po prostu naciśnij jednocześnie CTRL + SHIFT + C, aby podciągnąć panel. Wprowadź testingcheats true, aby aktywować cheaty, a następnie wpisz money X (X odpowiada ilości pieniędzy, jaką będziesz chciał mieć, niezależnie od tego, czy będzie to 0 czy 9 yotillionów)pozwalają na zrzucenie pieniędzy w plikach gry.

Na przykład, wpisanie money 12000 da ci 12000 Simoleonów. Możesz nawet wpisać money 0, aby zredukować całe swoje fundusze do zera.

Poradnik usuwania simoleonów: kupowanie drogich przedmiotów i płacenie rachunków

Jest to dość powszechna rzecz do zrobienia. Nawet jeśli nie grasz w Sims 4, jeśli kupujesz rzeczy, to przepalasz swoje pieniądze. Możesz to robić również w The Sims 4, a jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się pieniędzy jest kupowanie drogich przedmiotów, a następnie ich spalanie. Powtórz ten sam proces, aby uzyskać maksymalną stratę pieniężną.

Możesz również kupić tony przedmiotów użytkowych i przenieść się do większego domu, aby wydać więcej na prąd i inne rachunki towarzyszące życiu w luksusie.

Zobacz:  Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

Zawsze możesz kupić meble. Na przykład, istnieje wiele niestandardowych mebli, które możesz sprawdzić tutaj.

Kilka przydatnych cheatów:

rosebud/kachingnagradza Cię 1000 Simoleonów
motherloadnagradza Cię 50000 Simoleonów

Zawsze możesz poszukać pracy i kariery, która przyniesie Ci pieniądze. Sprawdź ten poradnik, aby dowiedzieć się jak.

Usuwanie pieniędzy w the Sims 4 jest o wiele łatwiejsze, ale w prawdziwym życiu jest jeszcze łatwiejsze. Mamy nadzieję, ze już wiesz jak odjąć pieniądze w The Sims 4! Dowiedz się również jak postarzyć sima w the sims 4? lub jak obracać przedmioty w The Sims 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

krowokwiat
rozrywka

Krowokwiat. Jak wyhodować krowokwiat w The Sims 4?

jak zrobic bliźniaki w sism 4
rozrywka

Jak zrobić bliźniaki w The Sims 4?

kody na umiejetnosci w the sims 4
rozrywka

Kody na umiejętności w The Sims 4

duch sims 4
rozrywka

Jak przywołać ducha w The Sims 4 zjawiska paranormalne?

jak wylaczyc cenzure the sims 4
rozrywka

Jak wyłączyć cenzure w The Sims 4

jak edytowac sima
rozrywka

Jak edytować sima podczas gry w The Sims 4?

jak obracac przedmioty w the sims 4
rozrywka

Jak obracać przedmioty w The Sims 4

szafa grajaca jak zrobic
rozrywka

Jak zrobić szafę grającą w Minecraft?

jak zrobic chleb minecraft
rozrywka

Jak zrobić chleb w Minecraft?