Ile jest poziomów w Candy Crush Saga

Candy crush saga ile poziomow
(Zaktualizowano: 8 czerwca, 2023)

Ile jest poziomów w Candy Crush Saga  do dnia dzisiejszego?

Jaką liczbę poziomów można zagrać w Candy Crush do dnia dzisiejszego? to pytanie, które zadaje miliony graczy, od początkujących po weteranów. Nie tylko ci, którzy chcą ukończyć grę (co jest wyzwaniem, z którym mało kto sobie poradził, nawet jeśli grał w Candy Crush online), ale także ci, którzy po prostu są ciekawi lub którzy mają wrażenie, że gra nigdy się nie kończy.

Candy Crush stało się znakiem rozpoznawczym dla współczesnych gier na telefony komórkowe, a wiele innych gier naśladuje jego mechanikę. Firma King, która została przejęta przez Microsoft, koncentruje się na regularnych aktualizacjach i dostarczaniu swoim fanom wszystkiego, czego potrzebują, aby utrzymać ich zaangażowanie.

Ile jest poziomów w Candy Crush Saga?

Jeżeli ukończyłeś przynajmniej 900 poziomów w Candy Crush Saga, masz jeszcze długą drogę do przebycia. W momencie pisania tego tekstu, gra zawiera 14.150 poziomów i około 100 światów do odkrycia.

Mówimy “Do teraz” ponieważ z pewnością zespół Kinga już pracuje nad nowymi poziomami. Dlatego też będziemy aktualizować tę liczbę na bieżąco.

Jeżeli nie jesteś na bieżąco, dodamy kilka dodatkowych informacji. Candy Crush jest pełne niespodzianek i jest regularnie aktualizowane. Dzięki temu gracze mogą stale odkrywać nowe doświadczenia.

Teraz pytanie, które zadaje sobie wielu graczy, brzmi: Do jakiego poziomu dojdzie Candy Crush? Niestety, na to pytanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. To dlatego, że sukces firmy nie zna granic, a zainteresowanie użytkowników wciąż rośnie. Nie ma planów na zakończenie tej gry w najbliższej przyszłości.

Zobacz:  Najlepsze domy w Minecraft. Pomysły na dom w Minecraft!

Pomimo tego, że gra jest dostępna od 2013 roku, nie straciła na popularności. Coraz więcej graczy dołącza do tej słodkiej przygody każdego dnia. Różnorodność strategii sprawia, że gra nie jest monotonna, co sprawia, że „układanie cukierków w rząd” staje się coraz bardziej interesujące.

Candy crush saga

Jak wygląda ostatni poziom Candy Crush?

Musisz sobie wyobrazić, że to na pewno nie jest łatwe! Nie chcemy zdradzać niespodzianek, ale możemy przewidzieć kilka rzeczy:

Znajduje się tam wiele nowych przeszkód i możliwości kombinacji z bonusami. Dzięki temu możesz podnosić swoje umiejętności i planować swoją strategię, którą musisz wykorzystać, skoro już jesteś na końcu.
Możesz korzystać z 4 boosterów. Coś bardzo korzystnego, bo bez nich nie dałoby się przejść!
A co do reszty, najlepiej, abyś sam to doświadczył. Radzimy ci zachować jak najwięcej boosterów na koniec. Jeżeli masz możliwość zdobyć lizaki i dużo złota, nie marnuj jej. Przygotuj się na finał!

Jak już wcześniej zaznaczyliśmy, wielu graczy nie jest zaznajomionych z poziomem 11.560. Jednak może się to zmienić w każdej chwili, gdy licznik poziomów będzie nadal rosnąć. Pozostaje nam tylko czekać, przy takim sukcesie wydaje się niemal nieprawdopodobne, że to już koniec.

6 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałeś o Candy Crush

Tak jak mówiliśmy dzisiaj o tym, ile poziomów ma Candy Crush, chcielibyśmy podzielić się z tobą kilkoma faktami, o których możesz nie wiedzieć. Oto one:

Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłeś kontynuować swojej gry w Candy Crush i chcesz wrócić do tej samej aplikacji, czekają na ciebie sympatyczne bonusy w postaci darmowych spinów lub sztabek złota, które mogą wynieść nawet do 50! Oczywiście, jeżeli byłeś nieaktywny przez długi okres czasu.

Skorzystaj z koszyków z filmami. Zwykle pojawiają się przed rozpoczęciem gry lub gdy planujesz przejść na inny poziom. Możesz też przejść do wydarzeń i kliknąć „słodkie kino”, co pozwoli ci obejrzeć filmik i zagrać w tradycyjną grę 3 w rzędzie, zdobywając dodatkowe boostery.

Zobacz:  Jaki jest rekord świata w grze Subway Surfers

Możesz rzucić wyzwanie znajomym lub wziąć udział w cotygodniowym konkursie. Daje to możliwość zdobycia większej ilości złota. Kilka dodatkowych sztuczek nigdy nie zaszkodzi, szczególnie kiedy dotarłeś do wyższych poziomów trudności.

Czy zauważyłeś, że kiedy ukończysz poziom, cukierki eksplodują i pojawia się przycisk „pomiń”? Jeśli chcesz osiągnąć wyższy wynik, nie powinieneś go naciskać, ponieważ zatrzymuje on wynik i nawet jeśli udało ci się przejść poziom, nie pokonasz swoich znajomych, którzy mieli cierpliwość, aby czekać.

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Wiele osób może wysyłać Ci wiadomości z dodatkowymi życiami lub prezentami. Jeśli je zignorujesz lub zostawisz, będą się gromadzić, co nie jest dobrym pomysłem. Wygląda na to, że jeśli masz więcej niż 30 wiadomości, ryzykujesz ich utratę. Rozwiązanie? Proste, aktualizuj skrzynkę co dwa lub trzy dni i tyle.

Dodatkowy poradnik

Aby zidentyfikować najtrudniejsze poziomy, najlepiej jest obejrzeć prezentację przed rozpoczęciem gry. Jeśli zmienia ona kolor na fioletowy i mówi „poziom koszmaru” lub coś podobnego, natychmiast weź to pod uwagę! Bądź gotowy na przetrwanie małego koszmaru, aby móc przejść dalej.

Gra w Candy Crush to jedno z najbardziej relaksujących zajęć na świecie. To idealna gra na odstresowanie, oczekiwanie na obsługę lub pośrodku kolejki w transporcie publicznym. Możesz grać gdziekolwiek chcesz, o każdej porze, delektując się cukierkami, słodyczami i/lub przysmakami, bez większych trosk.

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?

Gaming Valorant

Jak zwrócić skina w Valorant?

Gaming Genshin Impact

Kim jest Shenhe? | Genshin Impact