ile sezonów ma Demon Slayer?

(Zaktualizowano: 2 lipca, 2023)

ile sezonów ma Demon Slayer?

Na dzień dzisiejszy, do lipca 2023 roku, popularne anime “Demon Slayer” (znane też jako “Kimetsu no Yaiba” lub “Pogromca Demonów”) ma trzy sezony.

Pierwszy sezon “Demon Slayer” zadebiutował w 2019 roku i składał się z 26 odcinków. W nim poznajemy głównych bohaterów: Tanjiro Kamado i jego młodszą siostrę Nezuko, która została zamieniona w demona. Ten sezon opowiada o początkach ich walki z Muzanem Kibutsujim i innymi demonami.

Drugi sezon anime, znany jako “Mugen Train Arc”, zadebiutował w 2021 roku i składał się z 7 odcinków. Był to bezpośredni sequel filmu “Demon Slayer: Mugen Train”, kontynuując przygody Tanjiro, Nezuko, Zenitsu i Inosuke.

Trzeci sezon, zatytułowany “The Swordsmith Village Arc”, miał swoją premierę w 2023 roku. Chociaż liczba odcinków jeszcze nie została oficjalnie potwierdzona, na podstawie poprzednich sezonów oraz standardów serii anime, można przypuszczać, że obejmie od 10 do 12 odcinków. Ten sezon kontynuuje historię z poprzednich, skupiając się na dalszych przygodach Tanjiro Kamado i jego przyjaciół.

Anime “Demon Slayer” jest adaptacją mangi Koyoharu Gotouge i zostało wyprodukowane przez studio Ufotable, z Haruo Sotozaki jako reżyserem. Anime można obejrzeć na platformach takich jak Netflix i Crunchyroll.

Jako jedno z najlepszych seriali anime ostatnich lat, “Demon Slayer” zdobył ogromną popularność na całym świecie. Chociaż trzeci sezon jest aktualnie emitowany, wielu fanów już z niecierpliwością oczekuje ogłoszenia daty premiery czwartego sezonu.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]
Zobacz:  Kredyt frankowy to już nie problem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ogólne

Przewodnik po opakowaniach kartonowych – najlepsi producenci, ceny, materiały i miejsce zakupu

Ogólne

Budowanie Kariery w Tworzeniu Gier: Kluczowe Umiejętności i Narzędzia

Ogólne

Liczebniki – kiedy się przydają w angielskim?

Ogólne

Pianka PE – jakie są jej najważniejsze właściwości?

Ogólne

Trendy w opakowaniach, czyli pudełka kartonowe ozdobne i ich zastosowania

Ogólne

Jak znaleźć dobrego korepetytora? Oto kilka cennych porad!

Ogólne

Kolejny błąd banków z korzyścią dla kredytobiorców

Ogólne

Kredyt frankowy to już nie problem

Ogólne

Pudełka magnetyczne na produkty – eleganckie i praktyczne!