Jak zaprzyjaźnić się z kanibalami w grze The Forest?

Jak zaprzyjaźnić się z kanibalami w grze The Forest? Sons of The Forest mutanty

Nie jest możliwe zbudowanie przyjaźni z kanibalami, ale istnieje możliwość prowadzenia z nimi dyplomacji. Określone przeciwnicy będą cię atakować z konkretnych przyczyn, ale możesz zasugerować, by pewne plemię zdecydowanie zaniechało ataków na ciebie.

Najrozsądniejszym podejściem jest unikanie konfrontacji z nimi, budowanie schronień z daleka od ich terenów patrolowania i omijanie jaskiń. Dzięki temu nie będziesz musiał troszczyć się o plemiona ziemskie. Jeżeli jednak masz ulubione miejsce do budowania, które znajduje się na terytorium często odwiedzanym przez kanibali, nie wahaj się podzielić na kawałki tych głodujących kanibali.

Jeśli zaczynasz mieć kłopoty z jaskiniami i deformowane mutanty zaczynają cię ścigać, przygotuj się do obrony lub ukryj się.

Oto rzeczy, których absolutnie nie powinieneś robić w pobliżu kanibali:

 1. Nie daj się przyłapać na biegu. Kiedy dostrzegą cię w ruchu, mogą uznać cię za potencjalny pokarm.
 2. Staraj się, aby nie widzieli cię ścinającego krzewy lub drzewa. Drzewa szczególnie cenią i będą się za nimi użerać.
 3. Tworzenie dekoracji z części ciała ich towarzyszy zdecydowanie nie spotka się z ich aprobatą.
 4. Bycie złapanym na przemykaniu się po ich obozach i ignorowaniu ich terytorialnych oznaczeń.
 5. Budowanie lub, co gorsza, rozpalanie ogniska w ich obecności.

Poradnik budowania w pobliżu kanibali w The Forest.

Dobrym początkiem jest starać się nie drażnić ich od samego początku, kiedy zaczynasz budować swoje schronienie. Najlepszym i najbezpieczniejszym miejscem do budowy jest WNĘTRZE samolotu. Nawet duże pełzające mutanty nie są w stanie zniszczyć samolotu, więc postaw albo schody do wnętrza, albo platformę z liną do wspinaczki, a potem zbuduj na niej schronienie myśliwskie.

Zobacz:  Jak zrobić własne koszulki w Roblox?

Taka baza jest całkowicie odporna na ataki, ponieważ magicznie zbudowałem ją przez metal samolotu.

Na zewnątrz samolotu staraj się utrzymać wszystkie konstrukcje w obszarze wolnym od roślinności/spalonym obszarze wokół miejsca katastrofy. Nie buduj murów obronnych, ponieważ to wydaje się je drażnić. Kościane płoty i głowy zwierząt mogą je irytować. W nocy używaj tylko jednego ogniska, ponieważ rozpalanie więcej niż jednego powoduje, że łatwiej wpadają w agresję.

Spotkania z mutantami, podstawowe zasady.

Gdy po raz pierwszy dostrzegnie cię grupa lub pojedynczy kanibal, nie rzucą się na ciebie, ale zatrzymają się w pewnej odległości i będą cię obserwować. Zwłaszcza normalni mutanci mogą podejść do ciebie, wydać z siebie warczenie, a nawet raz cię uderzyć. Kiedy to nastąpi, powinieneś zrobić następujące rzeczy:

 1. Nie uciekaj.
 2. Zachowaj kontakt wzrokowy, o ile to możliwe, z priorytetem na tych, którzy podchodzą i warczą na ciebie. Patrz na nich tak długo, aż zaczną się wycofywać, potem zwróć uwagę na innych.
 3. Jeśli jesteś na świeżym powietrzu i chcesz się wycofać do bazy, trzymaj blokadę podczas powolnego marszu z powrotem do samolotu.
 4. Bardzo prawdopodobne jest, że będą chcieli cię sprawdzić, uderzając cię. Nie wpadaj w panikę, po prostu blokuj i utrzymuj kontakt wzrokowy.
 5. Może zajść konieczność powtórzenia tego procesu podejścia/wyzwania wiele razy, zanim staną się neutralni i zostawią cię w spokoju. Gdy to się uda, po prostu podejdą do Ciebie i będą się gapić, lub całkowicie Cię zignorują, nawet gdy będziesz poza bazą. Zwróć uwagę, że robienie czegoś niezgodnego z ich zasadami, takiego jak ścinanie drzew czy bieganie w pobliżu, może zepsuć całą sytuację.
 6. Kiedy uda Ci się zawrzeć pokój z grupą kanibali, mogą oni przyjść do Twojej bazy w nocy i walczyć z innymi plemionami.
Zobacz:  Jak nie mieć głowy w Roblox? Poradnik jak mieć niewidzialną głowę Roblox

Pamiętaj, że może być bardzo kuszące, aby pomóc swoim sojusznikom w bitwie, ale obecne AI może być naprawdę skrupulatne i mogą zdecydować, że nie lubią cię po tym wszystkim. Być może da się ich nie atakować, strzelając do ich wrogów strzałami, ale to wymaga dalszych testów.

Radzenie sobie z agresorami w The Forest?

Podczas konfrontacji z grupą, możliwe jest, że jeden, czasem dwóch kanibali zaatakuje cię, podczas gdy reszta grupy będzie się tylko przyglądać. Jeśli cała grupa wpadnie w szał i zaatakuje cię, to znaczy, że zrobiłeś coś naprawdę złego, np. nacisnąłeś przycisk shift podczas ruchu.

Podobnie jak w przypadku nieposłusznego dziecka, najlepszym sposobem na skorygowanie takiego zachowania jest odpowiedni klaps w głowę. Używaj kija, staraj się nie używać siekiery czy pałek. Zobacz również kody do The forest na naszej stronie.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming Technologia

Konsola PS4 czy PS5? Czy gry z PS4 działają na PS5?

Gaming Minecraft

Jak zrobić łuk w Minecraft?

Gaming Minecraft

Jaki silnik do serwera Minecraft?

Gaming

Październikowe szaleństwo premier – czy jesteś gotowy na hity gamingowe?

CSGO Gaming

Jak wgrać config cs go? Czym jest plik config cfg?

Gaming Minecraft

Jak zainstalować mody do Minecraft?

Gaming Technologia

PS Vita – konsola, która daje Ci mnóstwo możliwości

jak oswoic konia minecraft
Gaming Minecraft

Jak oswoić konia w minecraft?

Gaming Minecraft

Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft