Czy jest Roblox na PS4 lub PS5? Czy można grać w Roblox na PS4?

(Zaktualizowano: 1 lipca, 2023)

Czy jest Roblox na PS4?

Często pojawia się pytanie, “Czy możesz grać w Roblox na PS4?”. Przez lata, wielu fanów platformy gier online Roblox, która zyskała popularność od momentu powstania w 2005 roku, wyrażało nadzieję na pojawienie się aplikacji na PS4 lub PS5. Deweloper Robloxa, Dave Baszucki, potwierdził ostatnio w mediach społecznościowych, że chce przenieść grę na te platformy, co wywołało znaczny entuzjazm wśród milionów aktywnych użytkowników. Co więcej, Roblox Corporation wygląda na gotową do podjęcia tego kroku, skoro w ofercie pracy dla starszego inżyniera oprogramowania na PlayStation pojawiło się stanowisko związane z projektem. Biorąc pod uwagę, że Roblox jest już dostępny na komputer, iOS, Android i nawet Oculus Rift, nie jest to zwykłe pragnienie. Wszyscy mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli grać w Roblox na PS4 i PS5.

Czy jest Roblox na PS5?

“Czy jest Roblox na PS5?” – to pytanie, które nieustannie pojawia się wśród fanów gier online. Roblox, platforma do tworzenia i grania w gry, która zyskała olbrzymią popularność od swojego powstania w 2005 roku, jest obecnie dostępna na wielu platformach, w tym na komputerach, urządzeniach z systemem iOS i Android, a także na Oculus Rift.

Wielu graczy ma nadzieję, że Roblox pojawi się również na PS5. Dave Baszucki, dyrektor generalny Robloxa, wyraził chęć przeniesienia gry na platformy PlayStation, co wywołało entuzjazm wśród milionów aktywnych użytkowników. Ponadto, Roblox Corporation poszukuje starszego inżyniera oprogramowania dla PlayStation, co daje do zrozumienia, że są w trakcie rozwijania wersji gry na tę konsolę.

Jednak na dzień dzisiejszy, brak jest oficjalnego potwierdzenia dostępności Robloxa na PS5. Gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują na więcej informacji na ten temat.

Zobacz:  Jak stworzyć serwer Minecraft? Poradnik jak zrobić serwer w Minecraft

Na jakich platformach można grać w Roblox?

Roblox jest powszechnie dostępną platformą gier, która pozwala milionom użytkowników na tworzenie oraz grę w różnorodne światy stworzone przez społeczność. Aktualnie, możemy grać w Roblox na wielu platformach. Na początku, od 2005 roku, dostępny był tylko na komputerach. Z czasem oferta rozszerzyła się. Obecnie, Roblox jest dostępny na systemach operacyjnych Windows i MacOS, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Dodatkowo, jest dostępny na konsoli Xbox One oraz na urządzeniach VR, takich jak Oculus Rift. Mimo oczekiwań, na dzień dzisiejszy, Roblox nie jest jeszcze dostępny na konsolach PlayStation 4 lub PlayStation 5.

Kliknij aby ocenić:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming Minecraft

Na którym poziomie jest Netherite w Minecraft?

Gaming

Jak wybrać biurko dla gracza?

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?