Jaki jest rekord świata w grze Subway Surfers

Subway surfers
(Zaktualizowano: 8 czerwca, 2023)

Jeśli marzysz o byciu jednym z najlepszych graczy w Subway Surfers, to ten artykuł jest dla Ciebie! Zainspiruje Cię do osiągnięcia wyższych poziomów, ponieważ opisujemy tu światowy rekord w Subway Surfers, czyli najwyższe osiągnięcie w tej grze.

Pamiętaj, że Subway Surfers ma globalny ranking, który śledzi i gromadzi najwyższe wyniki od graczy na całym świecie, wyróżniając i nagradzając tych, którzy ustanawiają nowe rekordy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym aspekcie gry, czytaj dalej.

Światowy rekord Subway Surfers – jaki jest?

Mówiąc o elitarnych graczach, musimy skupić się na tych, którzy zasłużyli na miejsce w światowym rankingu tej gry. Znajdują się tam tylko najzdolniejsi gracze, którzy zgromadzili najwięcej punktów.

Warto zauważyć, że osoba na szczycie listy musiała poświęcić dużo czasu, aby tam się znaleźć. Oddajemy hołd tym, którzy osiągnęli niemal niemożliwe.

Graczem z rekordem świata w Subway Surfers jest Zmierzać-Maszyna. Ten użytkownik pochodzi z Rosji i jest uważany za najlepszego gracza w tej grze. Zdobył najwięcej punktów w historii gry, osiągając niesamowitą liczbę 566.234.759. Spędził na to około 6 dni, bezbłędnie grając z mnożnikami bonusów.

Warto również podkreślić, że inni gracze w rankingu są blisko tego osiągnięcia. Niektórzy z nich zdobyli nawet ponad 400 milionów punktów bez korzystania z mnożników – dowód na to, że są to prawdziwie wyjątkowi gracze.

Kliknij aby ocenić:
[Total: 1 Average: 5]
Zobacz:  Komenda na HP w CS GO - Komenda na 1000 HP w CSGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Gaming

Jak wybrać biurko dla gracza?

Gaming

Czy fotel gamingowy to konieczny wydatek? Fotele gamingowe – czy naprawdę ich potrzebujemy?

CSGO Gaming

Rangi w CS2. Nowe rangi w Counter-Strike 2

Gaming

Jak zrobić łuk i strzały w Sons of The Forest

Gaming

Jak sprzedać auto w Need For Speed Heat?

Gaming GTA V

Jak nurkować i pływać w GTA V?

Gaming GTA V

Czy można grac w gta 5 online pc z ps4?

CSGO Gaming

Od ilu lat jest CS GO? Od ilu lat można grać w counter-strike 2?

Gaming Valorant

Jak zwrócić skina w Valorant?